Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Scenoje atgimsta legendinė „Barbora“

Nacionalinis Kauno dramos teatras pristatė pirmąją jubiliejinio 95-ojo sezono premjerą „Barbora“ pagal Juozo Grušo dramą „Barbora Radvilaitė“, kurią režisuoja Jonas Jurašas.

Jaukioje ir atviroje spaudos konferencijoje  dalyvavo spektaklio režisierius Jonas Jurašas, dramaturgė Aušra Marija Sluckaitė, generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas, kostiumų dailininkė  Jolanta Vazalinskienė, aktoriai Eglė Mikulionytė, Dainius Svobonas, Saulius Čiučelis bei jaunieji Eglė Grigaliūnaitė, Martyna Gedvilaitė ir  Edgaras Žemaitis.

Nors daugeliui teatro mylėtojų, teoretikų premjera asocijuojasi su ankstesniuoju, legendiniu Kauno dramos teatro spektakliu ir Barboros vaidmens atlikėja Rūta Staliliūnaite, tačiau  glaudžiai su Kauno dramos teatru bendradarbiaujantis režisierius Jonas Jurašas grįžo su kita spektaklio vizija: „Man teatre įdomu žmogaus likimas, universalios tiesos. Šis spektaklis apie kūrybos ir žmogaus valios galią pasipriešinti likimui.“ Dramaturgė A. Marija Sluckaitė pasidžiaugė, kad į teatro sceną grįžta Kaune gyvenusio ir kūrusio dramaturgo Juozo Grušo kūrinys.

Plačiau skaitykite:  Kauno dramos teatras ruošiasi spektaklio „Barbora“ premjerai 

 

 

Premjera jau rugsėjo 25 d. 18 val. Didžiojoje scenoje
 Erlendo Bartulio nuotraukos 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content