Nacionalinis Kauno dramos teatras

Režisierius Vidas Bareikis nusiteikęs dar vienam scenos hitui

Režisierius Vidas Bareikis po W. Shakespeare‘o „Hamleto“ triumfo nusiteikęs dar vienam scenos hitui Nacionaliniame Kauno dramos teatre – kovo mėnesio pabaigoje numatoma jo režisuojamo spektaklio „Žalgirės“ premjera. „Žalgirės“ –  tai komedija apie moterų mėgėjų krepšinio komandą, kurios skirtingas nares vienija bendras tikslas – sudalyvauti mėgėjų Olimpinėse krepšinio varžybose Aliaskoje.

Režisierius, kuriam krepšinis yra labai artimas nuo mokyklos laikų,  sako, kad planuodamas spektaklį Kauno scenai neatsitiktinai pasirinko šią Gabrielės Labanauskaitės Dienos pjesę: „Kas gali būti tobuliau, negu krepšinio mieste Kaune statyti spektaklį pavadinimu „Žalgirės“ apie moterų krepšinį? Be to, norėjau, kad žmonės pamatytų gerą, energingą lengvą komediją, ir kartu išsineštų socialinę žinutę apie lyčių nelygybę, kitus klausimus. Vienok, šioje pjesėje ima viršų elementariausi žmogiški santykiai: visos merginos, komandos narės, trokšta meilės, – nesvarbu, ar iš kitos merginos, ar iš vyro, trenerio ar trenerės. Čia sutampa ir turinys, ir forma, per kurią tai yra pasakojama – šiuo atveju tai lengva komedijinė forma.“

Šis spektaklis bus įdomiu iššūkiu ir jame vaidinančioms aktorėms: kol dar gludinami tekstai ir ryškūs charakteriai, merginos jaukinasi mintį, jog kuriam laikui teks pamiršti manikiūrą – jų laukia  rimtos treniruotės krepšinio aikštelėje,  jau  suplanuotos ir išvykos į  Lietuvos moterų krepšinio lygos varžybas.

„Žalgirės“: Daiva Rudokaitė, Elzė Gudavičiūtė, Martyna Gedvilaitė, Eglė Grigaliūnaitė, Inga Mikutavičiūtė, Aistė Zabotkaitė, Goda Petkutė, Giedrė Žaliauskaitė.  Taip pat vaidina Neringa Nekrašiūtė, Saulius Čiučelis, Gintautas Bejeris.

Premjera  –  2017 m. kovo 17,18,19 dienomis Didžiojoje scenoje

Rido Beržausko vaizdo siužetas

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content