Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Reginos Varnaitės 90-ojo jubiliejaus šventė: 400 svečių sveikinimai ir filmo premjera

Šie metai Lietuvos kino ir teatro legendai Reginai Varnaitei – ypatingi. Gegužės 19-ąją jai sukako 90 metų, o scenoje aktorė mini jau 65 metus. Kai tokia didelė šventė, paminėti būtina ne tik su artimaisiais, bet ir su ištikimiausiais gerbėjais, kolegomis. Tad šeštadienio vakarą Nacionaliniame Kauno dramos teatre surengtame šventiniame renginyje R. Varnaitę sveikino 400 svečių būrys.

Penktadienį pasipylę 90-ojo gimtadienio sveikinimai, netilo ir visą šeštadienį. Tik šeštadienio vakarą jie skambėjo ir nuo Kauno dramos teatro Didžiosios scenos, kur vyko dviguba Reginos Varnaitės šventė. Kone 400 svečių, tarp kurių ir aktorės šeimos nariai, kolegos, teatros elitas, atvyko Reginos pasveikinti su gražiu jubiliejumi. Visi jie buvo nešini tik gražiausiais linkėjimasi – dar prieš šventę buvo paprašyta gėlių ar dovanų nenešti, o prisidėti prie rengiamos knygos apie aktorių Reginos Varnaitės ir Vytauto Eidukaičio kūrybą. Čia ji atrodė kaip tikra karalienė – tuščioje scenoje buvo pastatytas tik krėslas ir staliukas su gėlių puokšte, tačiau aktorei daugiau nieko ir nereikėjo – ji tiesiog švytėjo. Kiekvienas užlipęs garsiai pasveikinti Reginos su švente buvo jos apdovanotas šiltu apkabinimu bei publikos aplodismentais.

Visi šventės dalyviai ir pati jubiliatė dalyvavo LRT dokumentinio filmo, skirto pagerbti aktorę „Laimė būti kartu“, premjeroje.

Aliaus Koroliovo/15min nuotr.

Daugiau kadrų www.15min.lt

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content