Nacionalinis Kauno dramos teatras

Savanoriai

Kokia savanorystė jus domina? Teatre galimos 4 savanorystės kryptys, tad galite pasirinkti jums patraukliausią:

  1. Didžiosios scenos savanoriai – salės administratorių asistentai, kurie prieš spektaklius ir spektaklių metu nukreipia žiūrovus ir padeda surasti vietą parteryje, pasitinka juos vestibiulyje ir pan. Neretai tenka talkininkauti savaitgaliais, vakarais. P.S. Nauji savanoriai bus priimami nuo 2019 m. sausio mėn.

Susidomėjus kreiptis: ziurovai@dramosteatras.lt

  1. Reklamos savanoriai – šių spartuolių tikslas yra išnešioti plakatus ir kitą reklaminę medžiagą po nurodytus taškus mieste, kartais tenka atlikti papildomus darbus teatre, susijusius su reklaminės medžiagos paruošimu.

Susidomėjus kreiptis: reklama@dramosteatras.lt

  1. Teatro ambasadoriai – tai iniciatyvinė teatro mylėtojų grupė-savanoriai, kurie domisi teatru, prisideda prie jo viešinimo, lankosi teatro renginiuose, rašo savo mintis apie spektaklius ir kitaip prisideda prie teatro vardo viešinimo. Ieškokite Facebooko paskyros NKDT ambasadoriai.

Susidomėjus kreiptis: fabrikas@dramosteatras.lt

  1. Teatro fabriko savanoriai – tai savanoriai, kurie nori įgyti daugiau projektų rašymo ir įgyvendinimo patirties. Darbai – įvairūs ir tuo pačiu atsakingi – nuo rėmėjų paieškų, projekto idėjų gvildenimo, projekto parengimo, pagalba renginių metu ir pan.

Susidomėjus kreiptis: fabrikas@dramosteatras.lt

Su savanoriais yra sudaromos savanorystės sutartys. Priimame ne jaunesnius negu 14 m. Nepilnamečių prašome pateikti raštišką tėvų/globėjų sutikimą.

Didžiosios scenos savanoriai ir administratoriai

 

Į puslapio viršų

Repertuaras

G

Ar Amerika pirtyje?

Palata

Gentis

Palata

Hamletas

Vietiniai

Aš – Moljeras

Liūdnas Dievas

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne