Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paroda

Paštininkas ir serbentai

  • Spektaklis 6-10 m. vaikams

Mažoji scena

Prisiminsime Algimantą Masiulį

Nacionalinio Kauno dramos teatro gimtadienio išvakarėse Mažojoje scenoje visuomenei bus pristatyta Teatro išleista pokalbių, prisiminimų knyga „Algimantas Masiulis: siela po teutonų riterio šarvais”, skirta aktoriaus 80-mečiui paminėti.

Šiuo leidiniu knygos autorė teatrologė Elvyra Markevičiūtė siekė nutapyti jau scenos legenda virtusio teatro ir kino aktoriaus Algimanto Masiulio sielos peizažą, atkleidžiantį kokiu būdu ir iš kokios terpės gimė jį išgarsinę vaidmenys. Juk būtent jo paties ir jį pažinusių žmonių prisiminimų dėka atsivėrę sluoksniai ir buvo pagrindinė dirva jo kūrybai. Tikimasi, jog ši knyga žymės pradedamą Nacionalinis Kauno dramos teatro ledižiamų knygų seriją apie iškiliausias scenos meno legendas.

Kviečiame gruodžio 18 d. 17 val. dalyvauti Mažojoje scenoje vyksiančiame teatralizuotame knygos  pristatyme.

Prisiminimais apie aktorių dalinsis knygos autorė teatrologė Elvyra Markevičiūtė, režisierius Gytis Padegimas, rašytojas Gediminas Jankus, aktoriai Danutė Juronytė, Doloresa Kazragytė, Jūratė Onaityte, Liubomiras Laucevičius, Albinas Budnikas ir kt. Vakarą ves aktorė Inesa Paliulytė.

Įėjimas nemokamas.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content