Nacionalinis Kauno dramos teatras

Premjeros „Pirmeiviai“ rėmėja – solidi lietuviško kapitalo įmonių grupė SDG

Nacionalinio Kauno dramos teatro rėmėjų sąrašą papildė svarus teatro rėmėjas – Lietuvoje ir Baltijos regione veikianti ir savo srityje Europoje pirmaujanti konsultacijų kompanija „SDG“ (Saugaus darbo garantas). Įmonė parėmė spektaklio „Pirmeiviai“ (režisierius ir pjesės autorius Gytis Padegimas) sukūrimą, skirtą Lietuvos profesionalaus teatro šimtmečio įamžinimui. Jo premjerą išvysime 2020 m. rugpjūčio 21 d. Didžiojoje scenoje. Ši data žymės ilgos ir prasmingos spektaklio kūrybinės kelionės pradžią.

„Teatras pagrįstas kolektyviniu kūrėjų darbu. Mums tai artima – verslas veikia taip pat, – vienas nesukursi ilgalaikio verslo. Pradžia dažnai būna netobula, bet tik pradėjus gali tikėtis švęsti 100 metų jubiliejų. Manau, kad daugiausiai kultūros pajaučiame teatre, nes spektakliai perteikia ne tik žinią, bet ir emociją“, – teigia „SDG“ įmonių grupės prezidentas Eduardas Jasas.

„Mane visada žavi privataus verslo suvokiama giluminė atsakomybė, investuoti į profesionalų meną, ugdant darbuotojų kultūrinį sąmoningumą ir kuriant kūrybingą darbo aplinką. Tai saugiausias darbo garantas. Esu dėkingas „SDG“ prezidentui Eduardui Jasui už ilgametę bičiulystę su įvairiomis kultūros įstaigomis. Perfrazuojant „SDG“ pavadinimą, drąsiai liudiju, kad Su Draugais Gera kurti“, – tvirtina Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas.

„SDG“ – tai lietuviško kapitalo įmonių grupė – UAB „SDG“ (konsultacijos ir mokymai), UAB „SDG kodas“ (prekyba darbo drabužiais ir asmeninėmis apsaugos priemonėmis), UAB „SDG grupė“ (grupės įmonių valdymas), UAB „SDG akademija (vairavimo mokymas), UAB „SDG statyba“ (paslaugos statybos sektoriuje), VšĮ „Saugi pradžia“ (socialiniai projektai, parama), konsultacinės įmonės Estijoje OÜ „Ohutu Töö Garant“ bei Latvijoje SIA „Droša darba garants“.

Teatro direktorius Egidijus Stancikas su Rūta ir Edvardu Jasais

Teatro rėmėjas

 

Kūrybai nusiteikusioje Didžiojoje scenoje

NKDT ir SDG informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content