Nacionalinis Kauno dramos teatras

Premjera SENOS DAMOS VIZITAS pritaikyta kurtiesiems ir neprigirdintiesiems (04 30)

Tik ką įvykusi režisieriaus Aido Giniočio premjera pagal  Friedricho Dürrenmatto pjesę „Senos damos vizitas“ balandžio 30 dieną 18.00 val. rodoma su surtitrais, t.y. pritaikyta kurtiesiems ir neprigirdintiesiems. Spektaklio pritaikymą remia Lietuovs kultūros taryba.

Pjesė nukelia į mažą Šveicarijos miestelį Giuleną, kuriame jau seniai nebeveikia gamyklos, nestoja traukiniai, atvyksta pasakiškai turtinga ponia Kler Cachanasian. Kadaise ji užaugo tame miestelyje, bet išvykusi nesirodė daugiau nei keturis dešimtmečius. Multimilijardierė Kler, galinti finansiškai paremti miestelio bendruomenę, yra paskutinė gyventojų viltis. Ponia sutinka paaukoti milijardą su viena sąlyga – kad miestelyje būtų atstatytas teisingumas, o tai reiškia, kad būtų nužudytas vienas žmogus, jaunystėje sutrypęs jos meilę.

Pagrindinius Kler ir Ilio vaidmenis kuria puikiai žinomi aktoriai Jūratė Onaitytė ir Liubomiras Laucevičius. Taip pat jiems akomponuoja net po keletą išraiškingų personažų įkūnijantys trupės aktoriai Egidijus Stancikas, Dainius Svobonas, Audronė Paškonytė, Albinas Budnikas, Saulius Čiučelis, Tomas Erbrėderis, Martyna Gedvilaitė, Artūras Sužiedėlis, Gintautas Bejeris, Ugnė Žirgulė, Eugenija Bendoriūtė, Dovydas Pabarčius, Henrikas Savickis, Pijus Narijauskas, Ridas Žirgulis.

Scenografiją ir kostiumus spektakliui sukūrė dailininkė Laura Luišaitytė, muzikinio takelio autorius – kompozitorius Ignas Juzokas.

Tai jau 10-asis Nacionalinio Kauno dramos teatro Didžiosios scenos spektaklis, skirtas kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų auditorijai. Šiuo metu pritaikomi publikos pamėgti spektakliai: „Getas“, „Aš-Moljeras“, „Žydroji paukštė“, „Mechaninė širdis“, „Hamletas“, „Gentis“, „Biografija: vaidinimas“, „Balta drobulė“, „Senos damos vizitas“ ir „Natanas Išmintingasis“. Titruojami tik Didžiojoje scenoje vykstantys spektakliai, jie repertuare žymimi specialiais ženkliukais.

 


NKDT informacija

Donato Stankevičiaus nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content