Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Premjera, pavadinimu 4, nukeliama į sausio mėnesį

Informuojame, kad anksčiau anonsuota gruodžio mėnesio premjera „4“ nukeliama į sausio mėnesį. Būsimos premjeros datos – sausio 5, 6 , 18, 19 d. , vieta – Ilgoji salė.

Spektaklio režisierė – Kamilė Gudmonaitė, dailininkė – Barbora Šulniūtė.  Spektaklyje vaidmenis kuria Mantas Zemleckas, Gytis Laskovas ir Danas Kamarauskas. Bendras projektas sus UTOPIA teatru. Informaciją apie bilietus paskelbsime jau netrukus.

Spektaklis 4“ kuriamas pagal mongolų mitą apie Amžinąjį Nesugrįžimą panaudojant tekstus iš rusų autoriaus Viktoro Pelevino romano „Čiapajevas ir Pustota“ (1998). Romano siužeto ašis rutuliuojasi apie realybės iliuziškumą, jos, kaip tokios, ir jos įvaizdžio nesuderinamumą. Ar realiai egzistuoja šis pasaulis? Kur yra riba, skirianti šį pasaulį nuo jo atspindžio mūsų sąmonėje? Pasak K. Gudmonaitės ši sceninė interpretacija yra minties šuolių, ironijos ir paradoksų derinys, kuriame kasdienė realybė derinama su Rytų kultūrų mitologija, o žemoji gatvės kultūra su dvasiniais apmąstymais. Spektaklyje bus aptarinėjami dalykai, kurie, ko gero, neįmanomi būti aptarinėjami, o laisvoji sąmonė neatsako už savo sąmoningumą.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

 Režisierė Kamilė Gudmonaitė

© D. Stankevičius

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content