Nacionalinis Kauno dramos teatras

Natanas Išmintingasis

  • Dviejų dalių spektaklis

Didžioji scena

Kaligula

  • Dviejų dalių spektaklis

Didžioji scena

Peras Giuntas

  • Dviejų dalių spektaklis

Didžioji scena

Paroda

Premjera „Mechaninė širdis“ žadins žiūrovų fantaziją (video)

Sausio 31 d. žiūrovų laukia dar viena premjera – M. Malzieu „Mechaninė širdis“, kurią režisuoja Artūras Areima. Klasikinių kūrinių interpretatorius ėmėsi prancūzų roko grupės „Dionysos“  muzikanto ir knygų autoriaus savitos pasakos. Inscenizaciją parašė dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tai nepaprasta istorija apie berniuką Džeką, kuriam gimstant nuo šalčio sustoja širdis. Žiniuonė išgelbsti jo gyvybę, įmontuodama laikrodžio mechanizmą. Naujoji širdis plaks, jei tik Džekas sugebės atsispirti stipriems jausmams, tokiems kaip neapykanta ar meilė. Bet ar įmanoma nepamilti? Tokį iššūkį sukelia susitikimas su gražuole dainininke Akasija. Kelionėje pas mylimąją  jaunuolis atranda patį save.

Režisierius Artūras Areima nori žiūrovui priminti, kad fantazija yra gyva. Kūrėjui svarbu parodyti, kad maži stebuklai vyksta, o labai norint, galima pasaulį apkeliauti netgi su riedlente… Kaip  Andreas Linke  filmą „Baronas Miunhauzenas“, taip šį spektaklį, gali žiūrėti vaikai ir  suaugę.  „Mažesnieji supras vieną spektaklio liniją, o vyresnieji – kitą, “ – teigia režisierius Artūras Areima.

Rido Beržausko vaizdo siužetas

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content