Nacionalinis Kauno dramos teatras

Juditos triumfas

  • Dviejų dalių barokinė opera

Didžioji scena

Pliumpt pliumpt gilyn į teatro vandenis – štai ir „Nerk į teatrą“ tinklalaidė!

„Nerk į teatrą“. Jau turbūt kažkur girdėjote šį pavadinimą, tiesa? Taip, tai kasmetinis ir tradicija tapęs Nacionalinio Kauno dramos teatro festivalis, kviečiantis visus teatro mylėtojus ar žinių ištroškusius jaunuolius pasinerti į spalvingą teatro pasaulį. Šiais metais festivalis numatomas gegužės 26-29 dienomis, o jo išskirtinumas – tolerancijos, socialinio jautrumo ir integracijos žinutė, kuri skatins bendradarbiauti, gerbti ir suprasti vienas kitą.

Prie festivalio organizavimo prisideda ir būrys NKDT Ambasadorių akademijos jaunuolių, kurie  kūrė ir tvirtino tinklalaidės temas apie tai, kas jiems svarbu ir ką jie nori sužinoti.

„Ši tinklalaidė nukels mus į visai kitas teatro gelmes, erdves ir temas, šiek tiek pabėgsime nuo įprastinių teatro temų ir atrasime jį naujai. Jaunimas ne kartą minėjo, kad teatras gali gydyti, išmokyti rizikuoti, įveikti savo baimes, pasitikėti savimi. Tad kodėl nepanėrus į šias temas ir nepakalbėjus apie jas plačiau? Tad festivalis ir jo busima programa bus pristatomas per kitokias temas, taip pat joje susipažinsime ir su klausos, bei regos negalią turinčiais atlikėjais, jų kultūra. Įvairiaspalvės tos mūsų teatro gelmės, tad kviečiu kiekvieną penktadienį į jas pasinerti drauge!“ – teigia edukacinės veiklos koordinatorė Inga Samoškaitė.

Šiandien – pirmoji laida, joje Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, o taip pat ir teatro pedagogas Tomas Erbrėderis jaukiai kalbasi su jaunosiomis Ambasadorių programos dalyvėmis Rasa ir Fausta. Aktorius neslėpė, kad šis amplua, kalbinti jaunimą apie tai, kas jiems yra teatras, buvo naujas ir netikėtas.  Diskusija verda apie teatre vykstančią teatro Ambasadorių programą, kaip merginos savo ateitį sieja su teatro profesijomis, ir kuo jas žavi laisvė kurti. Taip pat bus paliečiamos  temos apie tai, kad teatras leidžia pralaisvėti, ir kad jame sunku suklysti, – teatre juk nėra neteisingo atsakymo?

„Spektakliai, teatras ir buvimas jame – kaip maistas jaunimo vidiniam pasauliui. Tai platus vandenynas, kuris suteikia džiugesio, pakylėtumo, skatina fantaziją, “– sako aktorius. Gero klausymo!

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content