Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paroda

Paštininkas ir serbentai

  • Spektaklis 6-10 m. vaikams

Mažoji scena

Pasitinkame vasarą šokdami: du šokio spektakliai dovanų!

Pagaliau papūtus šiltam pavasariškam vėjui ir kalendoriui sufleruojant apie sparčiai artėjančią vasarą, norime pradžiuginti ir šokio teatro gerbėjus!

Dviejų šokio spektaklių paketas tik už 30 Lt

Gegužės 17, 18 d. šokio spektaklis „Šiuo metu gyvenu” (austrų šiuolaikinio šokio trupė „Edita Braun Company”) Įprasta kaina – 20 Lt

+

Birželio 1 d. šokio spektaklis „Melancholijos dėžutė” (Kauno šokio teatras “Aura”) Įprasta kaina – 33 Lt

 

Editta Braun Company

Šiuo metu gyvenu…

naujienai1

Vis daugiau žmonių keičia savo gyvenamąją vietą, šalį ar net žemyną… Ar tai išsilaisvinimas, ar savo šaknų praradimas? Ar tai civilizacijos pasiekimas, ar pralaimėjimas?

Nuo 2006 metų Europoje gyvenantis kolumbietis Juan Dante Savo solo pasirodyme tyrinėja globalinės migraciją įtaką žmogui. Jis visa širdimi, kūnu ir plastika, nuo galvos iki pirštų galiukų atskleidžia savo paties patirtį. 70 minučių trunkantis pasirodymas žavi betarpiškumu, išnykstančia riba tarp komiškumo ir katastrofos.

Editta Braun Company – tai trupė, kuri atmeta jau nusistovėjusius šiuolaikinės civilizacijos nuostatas, pagal kurias pasaulis skirstomas į trečiąsias ir išsivysčiusias šalis. Kūryba ir bendradarbiavimo projektai Indijoje, Uzbekistane, Egipte ar Senegale – tai ne tik „užribio“ realybės patirtys, bet ir šių patirčių grąžinimas patogiai gyvenančiai visuomenei.

Trupės vadovė  Editta Braun – austrų kilmės scenos menininkė, šokį ir vaidybą studijavusi Niujorke, Paryžiuje ir  Graikijoje. Šiuo metu dėsto Zalcburgo universitete. Teatro meno paveiktas ekspresyvus stilius, patosą nuolatos lydintis humoras ir socialinės kritikos temos – tai pagrindiniai kūrėjos, kritikų pramintos didžiąją Zalcburgo šiuolaikinio šokio dama, darbų bruožai.

 

Kauno šokio teatras „Aura“

Melancholijos dėžutė

naujeinai

Kauno šokio teatras AURA kviečia visus į atnaujintą, sentimentalų, be galo šiltą ir iki ašarų juokingą šokio spektaklį “Melancholijos dėžutė”.

Keturi atlikėjai, “Melancholijos dėžutės” gyventojai, pateikia savo gyvenimo retrospektyvą per vizuzalinę išraišką, bandydami perkainuoti savo prisiminimus dabarties perspektyvoje. Jie analizuoja, interpretuoja, ieško savęs tarp dviejų laiko dimensijų. Graffiti meistrų brolių OSGEMEOS (Brazilija) ir choreografo Johannes Wieland (Vokietija) bendrame projekte apjuniamos skirtingos atminties rūšys: vaizdinė ir emocinė, ilgalaikė ir trumpalaikė, mechaninė ir loginė, valina ir nevalina.

 Pasiūlymas galioja bilietus perkant NKDT kasoje.

NKDT kasa veikia kasdien 10.30 – 19.00 val., Laisvės al. 71, tel. (8-37) 22 40 64.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content