Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kutaisio valstybiniu dramos teatru (Sakartvelas)

Gruodžio 12 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kutaisio Lado Meskhishvili vardo valstybiniu dramos teatru (Sakartvelas).

Sutartį pasirašė NKDT generalinis direktorius Egidijus Stancikas ir Kutaisio valstybinio dramos teatro meno vadovas bei Sakartvelo teatro sąjungos pirmininko pavaduotojas  Konstantine Abashidze. Taip pat pasirašyme dalyvavo Sakartvelo ambasados Lietuvoje patarėjas Irakli Gigauri bei režisierė ir Sakartvelo teatro Lietuvoje neoficiali ambasadorė Hana Šumilaitė.

Pasak E. Stanciko, ši sutartis nutiesia dviejų valstybių – Lietuvos ir Sakartvelo kultūrinį bendradarbiavimą ir ne atsitiktinai yra pasirašome tarp dviejų seniausių miestų – Kauno ir Kutaisio, pabrėžiant ilgametes bendradarbiavimo tradicijas. Sutartis numato kūrybinius mainus ir projektus, koprodukcijas, gastroles.

Svečias iš Sakartvelo pasidžiaugė šiltu ryšiu su Lietuvos teatru ir pakvietė Nacionalinio Kauno dramos teatro trupę gastrolių į Kutaisio teatrą dar 2019 m. gegužės mėnesį. Be to, Kutaisio teatro meno vadovas paminėjo didelį H. Šumilaitės indėlį mezgant tarptautinius ryšius. Neoficiali teatro ambasadorė H. Šumilaitė už savo veiklą kitų metų vasario 14 dieną, Sakartvelo teatro dieną, bus pagerbta specialiu apdovanojimu.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content