Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Pasidairyk po Teatro TV ONL1NE laidų archyvą!

Jei nemėgsti kaitrios saulės arba slepiesi nuo vasariško lietaus, siūlome alternatyvą – karantino metu veikusio Teatras TV ONL1NE laidų įrašų archyvą. Daugumą online televizijos laidų sutalpinome į vieną ekraną – Teatro YouTube.

Ten rasi Teatro žinių laidas su beveik visų Lietuvos teatrų atstovais. Juk įdomu pasiklausyti, ką teatro žmonės planavo, strategavo, kai susitikimui su žiūrovais koją pakišo negailestingoji korona.

Arba galėsi susitikti su aktoriais Daiva Rudokaite, Gyčiu Ivanausku, Nijole Narmontaite, Vytautu Anužiu, Inesa Paliulyte, Andriumi Gauču, Inga Mikutavičiūte, Sauliumi Čiučeliu, Vidu Bareikiu, Aldona Vilutyte,  Egle Kižaite bei jaunaisiais kolektyvo nariais Deividu Breive, Kamile Lebedyte, Saule Sakalauskaite ir išgirsti jų koroniškus nuotykius, mintis apie profesiją.

O kur dar nuotaikingas ir „Prototo“ primenantis „Aktorių ringas“ su Artūru Sužiedėliu! Kur klydo ir kaip išradingai situacijose sukosi ringo dalyviai – viskas išsaugota ateities kartoms.

Desertui – viską vainikuojantis muzikinis, aktorinis Gintauto Bejerio šou ir trys jo dalys.

Laikome sukryžiavę pirštus, kad naujas 101sezonas visus pasitiktų atviromis ir žiūrovų pilnomis salėmis. O kol jis dar neprasidėjo, mes su jumis online. Bet jau labai greitai GYVAI!

Laidų archyvas

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content