Nacionalinis Kauno dramos teatras

Emilių Emilis

  • Spektaklis 8-12 metų vaikams

Ilgoji salė

Paštininkas ir serbentai

  • Spektaklis 6-10 m. vaikams

Mažoji scena

Paroda

Pagrindinis „Vaidiname žemdirbiams“ prizas – NKDT spektakliui „Apsivalymas“

Kovo 24-osios vakarą paskelbti jubiliejinio Lietuvos profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ nugalėtojai. Kaip ir prieš 30 metų, taip ir šiemet, pagrindinis prizas už geriausią festivalio spektaklį įteiktas Nacionaliniam Kauno dramos teatrui už Jono Jurašo režisuotą spektaklį „Apsivalymas“.

Kolektyvui įteikta Žemės ūkio ministerijos 7 tūkst. Lt premija. Geriausiu spektakliu vaikams nominuotas Kauno valstybinis lėlių teatras už vaidinimą pagal brolių Grimų pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“. Prizas už geriausią moters vaidmenį įteiktas Nelei Savičenko už Irinos Arkadinos vaidmenį Oskaro Koršunovo Vilniaus miesto teatro spektaklyje „Žuvėdra“ , vyro – Rolandui Kazlui už Kristijono Donelaičio vaidmenį Vilniaus teatro„Lėlė“ spektaklyje „Ne pagal šio pasaulio madą“ , nepagrindinį vaidmenį – Povilui Budriui už klasės auklėtojo Tijūno vaidmenį Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklyje „Atžalynas“. Simpatiškiausia aktore nominuota Agnė Šataitė (Severiutė iš Valstybinio Vilniaus mažojo teatro spektaklio „Dėdės ir dėdienės“), o perspektyviausiu – Martynas Nedzinskas už Trepliovo vaidmenį „Žuvėdroje“.

Žiūrovų prizas šiemet iškeliavo į sostinę: Valstybinio jaunimo teatro spektaklis „Trys mylimos“ tapo publikos numylėtiniu.
Dalia Zibolienė, „Gimtasis Rokiškis“ 

Dalios Zibolienės nuotr. 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content