Nacionalinis Kauno dramos teatras

Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset

  • Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.

Parketinė salė

Nori pamatyt, kaip kyla BABELIO BOKŠTAS? Suskubk registruokis: atviros ir nemokamos repeticijos bei premjeros rugpjūčio mėnesį

Labas! Mojame ranka iš ,,Babelio bokšto“ aukštybių! Su nekantrumu norime pranešti, jog bokštas jau ,,kyla”, tad kviečiame prisidėti prie paskutinių spektaklio perbėgų, išsakant savo pastabas režisierei ir tarptautinei kūrybinei komandai.

Ką mes statome?

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ – interaktyvus teatro nuotykis jaunimui. Tai keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Spektaklio istorijos išeities taškas – biblinis pasakojimas apie Babelio bokšto statybas, kurias pradėjo vieninga žmonijos tauta, kalbanti viena kalba. Statinys turėjo siekti dangų, tačiau Dievas nubaudė žmones už tokį įžūlumą – sumaišė kalbas. Nebesusikalbėdami žmonės negalėjo įgyvendinti savo sumanymo. Jie pradėjo vieni kitų bijoti ir kariauti. Teatrinėje šio pasakojimo versijoje žiūrovai patenka į postapokaliptinį pasaulį, kuriame žmonija gauna progą vėl susijungti bendram tikslui. Spektaklis sukurtas įtraukiančio teatro principais – žiūrovai tampa ir spektaklio dalyviais bei kūrėjais. Jie padalinami į keturias grupes – gentis, turinčias savo kostiumus, kalbą, ritualus. Kiekviena gentis leidžiasi į teatrinę nuotykių kelionę, turėdami tikslą – atrasti tai, kas buvo prarasta. Visos keturios gentys pagaliau susitinka. Ar jie sugebės bendrauti? Ar galės dirbti kartu? Ar kartu sugebės pastatyti statinį, kuris nulemtų visos žmonijos ateitį? Ar mes galime nustoti kariauti ir bendrai kurti savo planetos rytojų?

Premjera – 2022 rugpjūčio 19, 20, 26 d. Parketinė salė, Kęstučio g. 62 (nuo 13 m.) 

Taip pat kviečiame atvykti į spektaklio premjeras, kurios yra visiškai nemokamos!

Laukiame Tavo registracijos truputį žemiau ir iki pasimatymo teatre!

Repeticijų stebėjimo 08 04 EN, 08 12 EN, 08 18 EN ir 08 25 d. LT registracijos forma  

Premjerų NKDT  08 19, 08 20 ir  08 26 (keli laikai ir skirtingos kalbos)  registracijos forma

Premjerų Čekiškėje 08 23 d. 15 ir 18 val.  registracijos forma

Gastrolių Alytuje 08 31 d. 12 ir 15 val.  registracijos forma

Kūrybinė komanda

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ir „Erasmus+“ lėšomis.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content