Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

NKDT lankėsi teatro ekspertai iš Kinijos

Sausio 28-ąją NKDT lankėsi teatro ekspertai iš Kinijos –  scenos menų festivalio „Nanluoguxiang“ vykdantysis direktorius  Xiang Wang  ir tarptautinio Vudženo teatrų festivalio ir „Beijing Fringe“ festivalio atstovų komanda, sudaryta iš prodiuserių, režisierių, dailininkų ir aktorių, priklausančių „Jaunosios Pekino dramaturgijos“ asociacijai.

Festivalio „Nanluoguxiang“ vykdantysis direktorius  Xiang Wang  yra ir „Penghao“ teatro įkūrėjas.  Jo kuruojamas festivalis jau rengiamas šeštąjį kartą. Tarp trupių iš Kinijos pasirodymų programoje dalyvauja teatrai iš Europos. X. Wang seniai norėjo atvykti į Lietuvą, nes apie Lietuvos teatrą girdėjo tik pačius geriausius atsiliepimus. Svarbiausi kriterijai šiam nepriklausomo teatro direktoriui yra spektaklio tema ir vizualumas. Į šių metų birželį organizuojamą 7-ąjį Nanluoguxiang scenos menų festivalį, jis  jau pakvietė net keturis spektaklius iš Lietuvos: E. Nekrošiaus „Borisą Godunovą“, V. Bareikio režisuotą „Kaligulą“ ir du „Stalo teatro“ spektaklius: „Tarmių stalas“ bei „Gandro dovana“. Svečias iš Kinijos, kartu su jį lydinčia vertėja, susipažino su NKDT scenomis, įrengimais, išgirdo apie naujausias premjeras ir bendradarbiavimo galimybes, pristatė  2017 m. festivalio programą.

Vakare svečiai žiūrėjo spektaklį M. Frisch „Biografija:vaidinimas“ ( rež. Gintaras Varnas).

Vasario 3 d. Vudženo teatrų festivalio ir „Beijing Fringe“ atstovai atvyks pasižiūrėti W. Shakespeare „Hamleto“, kurį režisavo Vidas Bareikis.

Svečiai lankysis Vilniaus bei Klaipėdos teatruose.

NKDT ir Evaldo Šemiotos nuotraukos 

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content