Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

NKDT ir teatras UTOPIA pristato iškilios Antonio Vivaldi oratorijos „Juditos triumfas“ sugrįžimą

Nacionalinis Kauno dramos teatras ir teatras UTOPIA pristato iškilios Antonio Vivaldi oratorijos „Juditos triumfas“ sugrįžimą 2023 m. sausio 13, 14 ir 15 d. Didžiojoje scenoje.

Biblinis siužetas apie žydų našlę Juditą, išgelbėjusią žydų tautą nuo puolančios asiriečių armijos, skamba aktualiai ir viltingai –  vykstant brutaliam karui, spektaklio kūrėjai mano, kad Judita turi triumfuoti, o kartu su ja ir Ukraina. Pasitelkę įspūdingas kūrybines pajėgas – Lietuvos kamerinį orkestrą, operos solistes, chorą „Liepaitės“, plokščias dailininkės J. Skuratovos lėles, neeilinį barokinį A. Vivaldi kūrinį „Juditos triumfas” kūrėjai ir jos režisierius Gintaras Varnas pristato kaip meninio pasipriešinimo aktą.

Oratorija pasižymi neįprasta atlikėjų sudėtimi: joje veikia penkios solistės ir merginų choras, kuris suteikia muzikinei daliai ypatingos jėgos ir vitališkos energijos. Pagrindiniame Juditos vaidmenyje – vengrų solistė Dalma Krajnyák (Vengrija) ir lietuvių solistės Renata Dubinskaitė, Lina Dambrauskaitė, Jomantė Šležaitė, Indrė Anankaitė.

Dviejų dalių oratorija atliekama italų kalba su surtitrais anglų kalba.

Trukmė – 2 val. 30 min. ( su pertrauka).

Bilietai 

NKDT informacija

 

 

 

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content