Nacionalinis Kauno dramos teatras

Šią savaitę rodome

Šią savaitę rodome

NKDT darbuotojui – GARBĖS DONORO vardas

2014 m. spalio 18 dieną Vilniaus Kongresų rūmuose buvo pagerbti ir apdovanoti Lietuvos neatlygintini kraujo donorai. Iškilmingo renginio metu LR Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė Lietuvos nusipelniusio donoro pažymėjimus įteikė 119, o Lietuvos donorystės žymūno pažymėjimus – 28 kraujo donorams. Aukščiausias kraujo donoro apdovanojimas – Garbės donoro vardas (kartu su tai patvirtinančiu ženklu ir pažymėjimu) buvo suteiktas 39 asmenims.

Jų tarpe ir Nacionalinio Kauno dramos teatro Scenos įrengimų baro viršininkas  Vytautas Damarackas, neatlygintinai duodantis kraujo jau devintus metus. Per visus donorystės metus vyriškis savo pavyzdžiu užkrėtė ne vieną kolegą ir bičiulį. „Dovanojau kraujo 42 kartus. Nežinau, gal kartais teko sutikti ir paspausti ranką  žmogui, kurio gyvybę išgelbėjo arba sugrąžino sveikatą mano kraujas,“ – apie savo geradarystę kalbėjo vyriškis.

Renginį organizavo VšĮ Nacionalinis kraujo centras, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų kraujo centras bei Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų kraujo centras.

 Nacionalinio kraujo centro info

Audriaus Tursko nuotr. 

Dopnorai bendra

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content