Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

NERK Į TEATRĄ nardymai vyks visą lapkritį


NERK Į TEATRĄ festivalis sugrįžta! Suprasdami, kad  teatro pasaulis žiūrovą labai domina, o per savaitę visko pamatyti, pajausti ir sudalyvauti neįmanoma, kviečiame apsilankyti kūrybinėse dirbtuvėse visą lapkričio mėnesį. O kad būtų aišku ir suprantama, paruošėme  pasiūlymą šeimoms ir mokykloms.

Šeimoms: pirmąjį lapkričio šeštadienį, lapkričio 4 d.  5-7 m. vaikučius  ir jų tėvelius pasitiks MIŠKO LINKSMYBĖS  su  knygos „Riešutortas“ autoriais B. Bėrantu  ir V. Kvieskaite. Jie  žada daug juoko bei spalvų.

Lapkričio 26 d. vyks net trys VŠĮ „Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro“ dirbtuvės su mokytojomis Joana Gudžiūniene, Agne Serediene ir Carolina.

Pirmasis, 7 Intelektų lavinimo, skirtas šeimoms su 5-24 mėn. mažyliais. Jame per spalvas, garsus ir vaizdus žaidžiama su pačiais mažiausiais. Tokie užsiėmimai naudingi mažylio edukacijai, pilnaverčiam ir sparčiam mažylio vystymuisi.

Antrajame POJŪČIŲ lavinimo kviečiami apsilankyti tėveliai su 1-3 m. vaikučiais. Užsiėmimo mokytojos kvies atrasti pirminius vaikų lytėjimo, regos, klausos ir uoslės pojūčius.

Akimirka iš „Intelektų lavinimo“ užsiėmimo

Vyresniems, 8-14 metų vaikams, kartu su mama ar tėčiu, tiks užsiėmimas  VAMOS! JUMP-IN  – žaismingas anglų kalbos ir pojūčių tyrinėjimas judesio ir piešimo pagalba su praktike Carolina iš Argentinos. Smagus ir kūrybiškas laikas šeimoms – garantuotas!

„Vamos! Jump in!“ dirbtuvės

Mokykloms: antrąją lapkričio savaitę 7-11 m. mokiniams parengta pažintis su LĖLIŲ TEATRU Tai puiki proga susipažinti su įvairiais lėlių valdymo būdais ir patiems įsitraukti į kūrybinį procesą, tapti lėlininkais ir „atgaivinti“ žinomų pasakų personažus su Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriais.

Vyresnieji (nuo 16 m.) kartu su dėstytoja Monika Valkūnaite ir VDU vaidybos studentais patirs judesio balso apjungimo galimybes Integruoto BALSO IR JUDESIO dirbtuvėse. Nuobodžiauti neteks.

Režisierius Gildas Aleksa 17-19 m. jaunuolius pakvies į SPEKTAKLIO KŪRIMO užsiėmimą. Čia pasyvių klausytojų nebus: kartu ieškosime ir išbandysime įvairius teatro kūrimo metodus, susipažinsime su spektaklio kūrimo eiga.

Režisierė Eglė Kižaitė jaunuolius sudomins ne tik įvairiais vaizduotės žadinimo būdais, bet ir patars, kaip svajones paversti pritrenkiamu rezultatu. Jos vedami užsiėmimai taip ir vadinasi – Teatras PRASIDEDA nuo SVAJONĖS (7-11 m.) bei Nuo IDĖJOS iki ĮGYVENDINIMO ( 12-15 m.).

Ir dar ne viskas. Lapkričio pabaigoje šiuolaikinio šokio teatro AURA šokėjai supažindins su ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO teatro subtilybėmis (16-19 m.). Šioje šokio pamokoje tyrinėsite būdus, kaip judėti – aukštyn ir žemyn ant grindų, kaip naudoti įvairias kūno dalis, kaip pakeisti judesio kokybę. Taip pat mokysimės šokio teatro „Aura“ spektaklių choreografijos bei pamokos metu sukursime trumpą choreografinę kompoziciją. Užsiėmimas vyks anglų kalba.

Kūrybinių dirbtuvių ciklą užbaigs psichodramos specialistės Gintarės Kazakevičienės ir psichologės Marinos Mažionienės užsiėmimas KŪRĖJAS MANYJE, skirtas 14-19 m. jaunuoliams. Argi nesinori pažadinti savuosius kūrybinius resursus ir spontaniškumą? Tereikia noro ir tai būtinai pavyks.

Kūrybines dirbtuves dalinai finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“

Bilietus į dirbtuves galima įsigyti nuo  spalio 30 dienos. Bilietų kaina – 1 Eur.

 

Visa programa:

 

NKDT informacija

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content