Nacionalinis Kauno dramos teatras

Nepakartojama teatralų pergalė prieš „Žalgirį“

Vakar, kovo, 25 d., „Žalgirio arenoje“ atgimė legendinės teatralų ir Kauno „Žalgirio“ rungtynės. Prieš tris dešimtmečius, 1979 m. , krepšinio spektaklį  Kauno halėje stebėjo 4000 žiūrovų.

Kaip ir anuomet, rungtynių metu viskas vyko kitaip: buvo sužaisti trys kėliniai po 9 minutes, varžyboms teisėjavo aktorė Ugnė Žirgulė, per pirmąjį kėlinį žalgiriečiai mūvėjo bokso pirštines, per antrąjį viena ranka varėsi kamuolį, o kitoje laikė gėlių puokštę. Tiesa, paskutinį kėlinuką sportininkai žaidė kaip moka geriausiai, tačiau jiems koją pakišdavo teatro rinktinių pokštai, o apšvietėjas žaidė žaidimą „diena-naktis“, lemiamu momentu aptemdydamas žalgiriečių krepšį.  Paskutinius du taškus šešių Kauno teatrų rinktinei pelnė… aktorė Gražina Balandytė.

Teatralų komandoje buvo galima išvysti aktorius ir režisierius Egidijų Stanciką (jis įsitikino, kad nėra toks aukštas, palyginus su E. Žukausku), Egidijų Bavikiną (dėl raudonų kojinių pakrikštytą Pepe Ilgakojine), Ridą Žirgulį (sulaukusį ryškų žmonos, vyriausios teisėjos Ugnės Žirgulės palaikymo) , Žaną Voronovą (nustebinusį publiką garsiąja Vito partija ir ryškiais prasiveržimais po krepšiu), Raimondą Baranauską, Egidijų Tamošiūną ( „Kamerinio teatro“ vairą), Joną Baranauską (kuris švilpė kaip vėjas po visą aikštelę ir netgi pataikė), Joną Lanauską, Gintarę Ščavinskaitę (vienintelę merginą aikštelėje), Saulių Čiučelį ( greitą ir vikrų), Aleksandrą Kleiną (taiklų ir miklų).

Buvo daug juoko, gerų emocijų ir nesvarbu, kad švieslentėje degė skaičiai 48:42, bylojantys teatralų pergalę. Tikimės, kad kitais metais žalgiriečiai vėl priims Kauno teatrų rinktinės mestą pirštinę, o šie – leis jiems patirti pergalės skonį!

Donato Stankevičiau ir Rido Beržausko foto

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content