Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, Jūsų el. pašto adresą naudosime informacijai apie premjeras, renginius, nuolaidas, pasiūlymus, konkursus bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama tik siunčiant naujienlaiškius. Naujienlaiškius siunčiame vieną-keturis kartus per mėnesį. Mūsų naujienlaiškiai siunčiami nuo siuntėjo Nacionalinio Kauno dramos teatro.
Duomenų (el. pašto adreso) tvarkymo terminas: 5 metus nuo sutikimo gavimo.
Prenumeratoriai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis, reikalauti apriboti duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) ar sunaikinti duomenis (kai atšaukiamas sutikimas), teisę į duomenų perkeliamumą (gauti iš arba perduoti asmens duomenis nurodytam valdytojui).
Išsiuntus pranešimą, Nacionalinis Kauno dramos teatras gali rinki statistinius duomenis apie Jūsų elgesį su pranešimu, pavyzdžiui, ar atidarėte el. laišką, kokias nuorodas paspaudėte, kokiu įrenginiu naudojotės ir kokios jo techninės savybės.
Nacionalinis Kauno dramos teatras  tai daro sekdamas registruojamą informaciją apie Jūsų prieigą prie www.dramosteatras.lt svetainės.Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims ir bus naudojami tik elektroninės naujienlaiškio versijos platinimui.
Su Privatumo taisyklėmis galite susipažinti čia:
Galite atsisakyti naujienlaiškio, apie atsisakymą pranešdami el. paštu naujienlaiskiai@dramosteatras.lt arba paspausdami naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą.Jei turite prašymų dėl asmens duomenų tvarkymo ar nusiskundimų, kreipkitės į mus el. pašto adresu ada@dramosteatras.lt

Repertuaras

Labas, Lape!

P

Snieguolė

P

Snieguolė

Panika

Panika

Panika

EN

Dorianas | Kaunas 2022 programos dalis

Visas repertuaras

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content