Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovo konkursą laimėjo Egidijus Stancikas

Kultūros ministerijos konkursą eiti Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas dar vienai penkerių metų kadencijai laimėjo dabartinis teatro vadovas Egidijus Stancikas.

„Nacionalinis Kauno dramos teatras, tęsdamas savo veiklą, liudija, jog ir perspektyvoje išliks scenos menų lyderiu, turinčiu kokybiškai brandžių specialistų, atsakingai užtikrinančių, kad visas teatre organizuojamas darbo procesas tarnauja kūrybos raiškai ir aukštą meninį lygį turinčių spektaklių gimimui, kad kiekvienas teatro darbuotojas žino savo asmeninį indėlį į teatro spektaklių ir įvaizdžio kūrimą bei didžiuojasi savo institucija. O visuomenei Nacionalinis Kauno dramos teatras yra ir bus patikimas saviugdos instrumentas, siūlantis aukštos kokybės scenos meno kūrinius“, – sako E. Stancikas.

1986–1990 metais E. Stancikas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo vaidybą ir įgijo dramos aktoriaus specialybę, teatro meno bakalauro laipsnį. 2003 metais baigė magistrantūros studijas Kauno technologijos universitete, Vadybos ir ekonomikos fakultete. Nuo 1990-ųjų – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, nuo 2008 metų – Kauno dramos teatro vadovas. 2012 m. tapo Nacionalinio Kauno dramos teatro generaliniu direktoriumi. 2016 m. Vytauto Didžiojo universitete apgynė daktaro disertaciją „Suaugusiųjų dramos teatro žiūrovų kultūrinio sąmoningumo saviugda“.

LR Kultūros ministerijos informacija

LRT.lr portalo interviu su Egidijumi Stanciku

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content