Nacionalinis Kauno dramos teatras

Moterų krepšiniu sužavėti aktoriai mokėsi iš žaidėjų

Sausio 19 dieną intriguojančią Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) dvikovą tarp Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ ekipų Garliavos sporto centre stebėjo ir netradiciniai, ypatingi svečiai. Į rungtynes atvyko Nacionalinio Kauno dramos teatro (NKDT) aktorių komanda „Žalgirės“, vadovaujamos režisieriaus Vido Bareikio.

„Žalgirės“ – moterų komanda, besiruošianti mėgėjų krepšinio čempionatui Aliaskoje. Veiksmas vyksta konkrečioje aplinkoje arba pasąmoninėje arba „niekur“ erdvėje, tarp sapno ir palaimingo ateities rojaus. Būtent norėdamos geriau įsijausti į vaidmenis spektaklyje, aktorės atvyko į LMKL rungtynes pasisemti įkvėpimo.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje virė itin atkakli ir kieta kova, o tai pastebėjo ir aktoriai, kurie teigė, kad po didžiosios pertraukos įsijautė į tikrų krepšinio sirgalių vaidmenį.

Tačiau aktoriai ne tik stebėjo rungtynes, bet po jų ir aplankė krepšininkes rūbinėse. Visa aktorių trupė vienbalsiai gyrė žaidėjas už aukštelėje pademonstruotą kovingumą, užjautė ir gailėjo dėl patirtų traumų bei domėjosi krepšinio subtilybėmis. Tiek aktoriams, tiek ir pačioms žaidėjoms buvo įdomu aiškinti, kas yra įžaidėja, lengvojo krašto puolėja bei kitos krepšinio peripetijos.

Atsisveikindama aktorių komanda krepšininkes pakvietė apsilankyti jų spektaklyje, o po jo būtinai užsukti ir į teatro rūbinę.

Ko išmoko iš LMKL žvaigždžių, aktoriai pademonstruos jau kovo 17, 18, 19 dienomis Didžiojoje NKDT scenoje.

Nuotraukos Evaldo Šemioto

LMKL informacija

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content