Nacionalinis Kauno dramos teatras

Fortepijono dramos

Didžioji scena

„Mechaninė širdis“ vaikų akimis

Sužinoti, ką jaunieji teatro mylėtojai galvoja apie Mathias Malzieu kūrinį „Mechaninė širdis“ ir kaip jie suprato neįprastą pasaką apie berniuką su laikrodžiu vietoj širdies, toks buvo būsimojo spektaklio kūrybinės komandos tikslas. Kristijonas, Ieva, Ugnė, Gustė ir Kasparas  diskutavo su dramaturge Gabriele Labanauskaite,  režisieriumi Artūru Areima bei teatrologe Silvija Čižaite-Rudokiene.

Gabrielė Labanauskaitė pasiūlė papasakoti savo istoriją piešiant – popieriaus lape pavaizduoti labiausiai įsiminusią istorijos vietą… Kai kam įstrigo Džeko gimimas pačią šalčiausią naktį, kitiems – kelionė traukiniu pas Mis Akasiją… Režisierius Artūras Areima diskutavo su jaunaisiais teatralais apie tai, ką reiškia būti kitokiu, nepasitikėjimą savimi ir netgi pasidomėjo, kokios jie norėtų spektaklio pabaigos. Susitikimo pabaigoje vaikai nupiešė pagrindinį herojų. Kam? Piešinių detalės bus panaudotos spektaklio plakate!

Šis susitikimas – ne paskutinis. Kristijonas, Ieva, Ugnė, Gustė ir Kasparas laukiami ir spektaklio repeticijose. Galbūt atsiras ir daugiau norinčiųjų pamatyti, kaip gimsta spektaklis teatro scenoje?


Rido Beržausko nuotr. 

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content