Nacionalinis Kauno dramos teatras

LAI DRAMOS LIEKA TEATRE. 97-as sezonas

Drama – ji kaprizinga, išdidi ir žavingai šypsosi, matydama, kaip mes virstam jos įkaitais – Dramos karalienėmis ir karaliais. Kaip mes pasiduodam jos ypatingam grožiui, charizmatiškam būdui, elegantiškiems gestams ir viliojančiam žvilgsniui…

Ji mus išmoko daužyti krištolines taures ir porcelianinius indus, pasiūlo spontaniškai išeiti iš darbo, atsisveikinti su gyvenimo meile dėl vienkartinio nuomonių susikirtimo, iškalbingai signalizuoti dėmesio trūkumą ar paranojiškai įžvelgti bet kokią artėjančią grėsmę… Intriguojančiai skamba, net azartiškai. Bėda ta, kad dažnai neadekvačios emocijos brangiai kainuoja, o už jas susimokėti nepavyksta net per visą likusį gyvenimą. Tai, ar tikrai tokio scenarijaus mes trokštame?

Turime pripažinti, Drama visada laimi prieš mus. Ji visada šalia ir mus stebi, tykodama kada galės pasirodyti iškelta galva. Norėdami ją nugalėti, privalome ją PALIKTI TEATRE. Ten ji patiria nokautą –  jos skaudinantis žodis tampa tik metafora, pabaigas atnešantys poelgiai virsta žaismingais epizodais, žmonių širdys nedūžta, o bet koks šūvis skrodžia tik orą.

 

Vaizdo siužeto autorius – Ridas Beržauskas

mechanine sezonas

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content