Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno Tauro Lions klubo labdaros vakaras buvo skirtas ir aktorei Daivai Stubraitei

Spalio 1 d. Kauno Tauro Lions klubas surengė labdaros vakarą Nacionaliniame Kauno dramos teatre, pakviesdamas geros valios žmones, pasižiūrėti naujausią premjerą –  John Gay „Vargšų opera“. Simboliška, kad tą vakarą buvo renkamos aukos ir reta liga sergančiai teatro aktorei Daivai Stubraitei.

Jau penktus metus iš eilės Kauno tauro Lions klubas savo narius ir aukotojus sukviečia į Nacionalinį Kauno dramos teatrą. Lėšos už bilietus skiriamos patiems pažeidžiamiausiems visuomenės nariams, daugiausiai vaikams ir žmonėms su negalia. Dažnai klubas skuba į pagalbą tiems, kam būtinų reabilitacijos priemonių neskiria Lietuvos Ligonių kasos.

Vos tik išgirdę apie dramos teatro ir kino aktorės Daivos Stubraitės bėdą – moteris serga greitai progresuojančia lėtine daugiažidinine polineuropatija, o jos gydymui reikalingas intraveninis imunoglobulinas. Deja, vaistas nėra kompensuojamas, motyvuojant, kad ši liga nėra pakankamai reta. Menininkės būklė kasdien blogėja, o jos išgijimui trukdo biurokratinės kliūtys. Kauno Tauro Lions klubo nariai, išgirdę aktorės šeimos prašymą, kaip mat sureagavo ir spektaklio metu kartu su Nacionalinio Kauno dramos teatro direktoriumi Egidijumi Stanciku organizavo aukų rinkimą. Vakaro metu surinkta daugiau nei 2000 Eurų, dar 1000 eurų iškiliai Lietuvos menininkei skirs klubas.

Klubo prezidentas Gintautas Norkus apie būtinybė paremti Daivą Stubraitę: „Liga, negalia nesirenka nei pagal amžių, nei pagal socialinę padėtį, todėl manome, kad pagal galimybes būtina padėti artimui. Nuoširdžiai linkim Daivai sveikatos.“

Teatro aktoriai ir visas kolektyvas skiria kolegei DAIVAI pačius stipriausius linkėjimus ir linki nugalėti visas kliūtis, sustiprėti ir sugrįžti į SCENĄ.

NKDT info

Donato Stankevičiaus nuotraukos

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content