Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kaunas tampa viena didele teatro scena

Teatrui švenčiant šimtmetį, Kaunas praturtėja puikiais teatriniais maršrutais: atvira lauko galerija „Teatro galerija100:asmenybės kuria istoriją“, kultūriniu maršrutu programėlėje walk15 ir VšĮ „Kaunas IN“ It‘s Kaunastic serijos parengtu maršrutu „100 metų teatro“!

Norite lėkti apžiūrėti, tačiau, saugodami save ir kitus juos karantino metu išbandykite virtualiai. „Teatro galerija100: asmenybės kuria istoriją“ parodą aplankykite virtualiai audiogido dramosteatras.lt puslapyje.

Taip pat šį turą pasinagrinėkite programėlėje walk15. Čia kiekvienas objektas įgarsintas aktoriaus Dainiaus Svobono balsu bei įamžintas nuotraukoje. Taip išvysite ne tik visus parodos objektus, bet ir praturtinsite žinias apie seniausią, bet nesenstantį Lietuvos teatrą.

O jeigu dar nerimstate, apžiūrėkite VšĮ „Kaunas IN“ It‘s Kaunastic serijos  parengtą maršrutą „100 metų teatro“! Maršrutas yra įkvėptas ir dedikuotas profesionalaus teatro šimtmečiui paminėti ir atrasti Kauną per teatrą ir jo istoriją, asmenybes. Pasakojimas keliauja nuo Miesto sodo, kuriame dar XIX a. iškilusiame Valstybės teatre debiutavo ir drama, ir opera, užveda į Nacionalinio Kauno dramos teatro galeriją „Teatro galerija 100: asmenybės kuria istoriją“ ir vingiuoja į kitus mikrorajonus, slepiančius teatro ženklus. Kauno gatvės, skverai, pastatai ir visa, kas tarp jų, yra viena didelė scena. Virtuali maršruto nuoroda https://kaunastika.lt/map/100-metu-teatro.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content