Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Kalėdinė dovana mažiesiems žiūrovams – spektaklis „Apie žuvis, ausis ir mamą“

Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklių vaikams kompaniją papildė dar vienas kūrinys – „Apie žuvis, ausis ir mamą“, kurį režisavo Eglė Kižaitė. Muzikinis spektaklis skiriamas žiūrovams nuo 4 metų ir pradedamas rodyti nuo 2024 m. sausio 6 d.

Šis spektaklis yra režisierės Eglės Kižaitės ir „Vėjų teatro“ dovana Nacionaliniam Kauno dramos teatrui. „Nors aš asmeniškai nusprendžiau keisti karjerą ir išeiti iš teatro, o „Vėjų teatras“ jau rugsėjį paskelbė apie paskutinį sezoną, žinojome, kad visi sukurti spektakliai gali gyventi toliau, jei tik atrastų naujus namus ir vėjai juos nuneštų į kitų teatrų senas. Ir turbūt natūralu, kad didelę dalį spektaklių pasiūliau būtent tam teatrui, kuriame sukūriau sau labai brangius, mylimus spektaklius. Tikiu, kad „Vėjų teatro“ spektakliai gražiai papildys teatro repertuarą,  ir, atgimę iš naujo, galės ir toliau džiuginti šeimas“, – sako Eglė Kižaitė.

Nuotaikingame spektaklyje sutiksime senelį, kuris ilgai buvęs vienas, iškeliauja ieškoti savo „du“. Savo laimę jis randa ant marių kranto, kur jiedu ir pasilieka laimingai gyventi. O kai gyveni ant marių kranto, anksčiau ar vėliau paimi meškerę ar tinklą ir sužvejoji kokią žuvį! Bet šis senelis žvejojo visai ne žuvis, o pačias netikėčiausias istorijas… Tas istorijas grodami ir dainuodami, šiltai ir jaukiai pasakoja du aktoriai; Pijus Narijauskas ir Martyna Gedvilaitė.

Spektaklyje skamba įvairių stilių, ritmų dainos, sukurtos pagal Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščius iš knygos „Maži eilėraščiai mažiems“. Spektaklio metu galėsite ploti į ritmą ir dainuoti kartu, nesunkiai įsiminsite smagiai rimuotus tekstus.

Scenografiją ir kostiumus sukūrė Justė Kondratė, muzikos autoriai Martyna Gedvilaitė ir Pijus Narijauskas , o dainų tekstų autorius Marius Marcinkevičius.

Bilietai

Lauros Vansevičienės nuotraukos

NKDT informacija

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content