Nacionalinis Kauno dramos teatras

Fortepijono dramos

Didžioji scena

Jubiliejinį sezoną pradėjome aktorės M. Šablauskaitės jubiliejumi

Trečiadienio popietę  Nacionaliniame Kauno dramos  teatre „Ilgiausių metų“ skambėjo mylimai ilgametei teatro aktorei Milei Šablauskaitei, švenčiančiai garbingą 70-ies metų jubiliejų.  Graži įžanga į jubiliejinį 95-ajį teatro sezoną.

Gyvenimo jubiliejaus proga kolegę pasveikinti atskubėjo ir pirmuosius žingsnius teatre lydėjęs režisierius Jonas Jurašas, kolegė ir bičiulė aktorė Danutė Juronytė, o, negalėjęs atvykti kolega Antanas Žekas, perdavė šmaikštų sveikinimą, kurį perskaitė teatro administratorius Rimantas Štaras.

Sveikindamas jubiliatę generalinis teatro direktorius Egidijus Stancikas pabrėžė, kad Miliutės sukurti vaidmenys gyvi teatro ir žmonių atmintyje bei užsiminė, kad dar šiais metais aktorę išvysime pagrindiniame vaidmenyje naujoje premjeroje. Koks tai spektaklis, kol kas tebūnie siurprizas.

Šiltus teatro kolegų Inesos Paliulytės, Liucijos Rukšnaitytės, Audronės Paškonytės Jūratės Onaitytės, Rido Žirgulio ir kitų sveikinimo žodžius pratęsė ir Vyriausybės ir Seimo atstovų sveikinimai. Padėką už indėlį į Lietuvos scenos meną aktorei atsiuntėMinistras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė bei Lietuvos Teatro sąjunga. Aktorę pagerbs ir Kauno miesto savivaldybės atstovai – jai bus įteiktas Kauno miesto burmistro Jono Vileišio medalis.

Dėmesio ir gėlių jūros sujaudinta aktorė dėkojo visiems ją pagerbusiems ir pasidžiaugė, kad teatrą visada laikė savo namais: „Gal tai ir paprastai skamba, bet taip yra – čia jaučiuosi kaip namie.“

Tęsdami sezono pristatymą žiniasklaidos atstovus pakvietėme apsilankyti atsinaujinusiuose ir nematomose teatro erdvėse, kuriose pristatėme būsimas sezono premjeras ir festivalius.

Jubiliejinį sezoną Kauno dramos teatras pradėjo pasveikindamas Milę Šablauskaitę: 

 

Rido Beržausko nuotr. 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content