Nacionalinis Kauno dramos teatras

Ne sau žmonės

  • Vienos dalies spektaklis (N-14)

Didžioji scena

Jaunųjų NKDT ambasadorių susitikimas su teatrologu L. Alsiu

Lapkričio 11-ąją NKDT ambasadorių akademijos vienuoliktukas susitiko su teatrologu Luku Alsiu. Ši akademija – nauja, 100-ajam sezonui skirta moksleivių edukacijos programa, į kurią suburti aktyviausi ir kūrybingiausi, teatru besidomintys 10–11 klasių moksleiviai. NKDT ambasadorių akademijoje ugdomas jų kritinis mąstymas, kūrybiškumas ir gebėjimas kokybiškai vertinti bei anonsuoti teatre vykstančius kūrybinius procesus.

Šįkart susitikimo metu jaunieji teatro entuziastai turėjo progą sužinoti viską apie teatrologo darbo specifiką, indėlį į teatro kultūrą, santykį su režisieriais, aktoriais ir kita kūrybine komanda, taip pat apie santykį su visuomene. Mokiniai teatrologui drąsiai uždavė jiems aktualių klausimų apie studijas, teiravosi nuomonės apie įvairius spektaklius. Taip pat visi nagrinėjo spektaklį „Keturi“ (rež. Kamilė Gudmonaitė), mokėsi į jį pažvelgti iš įvairių aspektų. Požiūris į tą patį kūrinį iš skirtingų taškų, pasak Luko Alsio, yra pagrindinis teatrologo įrankis. Ambasadorių akademijos nariai gavo ir naudingų praktinių patarimų, į ką atkreipti dėmesį kitą kartą žiūrint spektaklius, kad galėtų juos geriau suprasti ir analizuoti.

Šis moksleivių susitikimas su teatro atstovu – ne vienintelis: jaunieji ambasadoriai visos programos metu kviečiami žiūrėti ir aptarti spektaklius, susipažinti su teatro užkulisiais, profesijomis, dalyvauti dirbtuvėse ir susitikimuose su kitais teatro žinovais.

Parengė Simona Gavelytė

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content