Nacionalinis Kauno dramos teatras

Iškilūs teatro aktoriai pagerbti Valstybiniais apdovanojimais

Liepos 6-ąją LR Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Valstybės apdovanojimus nusipelniusiems Lietuvai asmenims. Valstybiniais apdovanojimais pagerbti su koronavirusu kovojusieji medikai, sportininkai, menininkai ir kitų sričių atstovai. Tarp apdovanotojų – žymūs mūsų teatro aktoriai – Jūratė Onaitytė, neseniai 70-mečio jubiliejų atšventęs Liubomiras Laucevičius bei ilgametis Kauno dramos teatro aktorius Valentinas Masalskis.

Pasak G.Nausėdos, Lietuvos vardą labiausiai garsina tie, kurie savo talentus nukreipia tinkama kryptimi, kurie kuria ir skleidžia kultūrą, kurie nebijo būti kitokie, kartais net rizikuoti savo gyvybe. „Nėra ir negali būti baigtinio nuopelnų Lietuvai sąrašo, nes kiekvienas atvejis yra – ir privalo būti – unikalus. Taip pat ir šiandien mes čia matome daugybę įvairiausių veiklos rūšių atstovų, kurių nuopelnai – aiškūs, neginčijami, išskirtiniai“, – sakė G.Nausėda. „Įvertinę jų darbus, dėkojame aukščiausio lygio pasaulio scenos žvaigždėms, žymiems Lietuvos ir užsienio valstybių mokslininkams, jaunimo švietėjams, istorijos tyrėjams ir puoselėtojams, meno kūrėjams, kultūros veikėjams. Dėkojame išskirtinį proveržį pasiekusiems verslininkams, veikliems visuomenės veikėjams, svarbių pilietinių ir socialinių iniciatyvų autoriams, tvirtų ryšių tarp draugiškų tautų mezgėjams, kūrėjams. Dėkojame daugkartinei sporto čempionei, savo pavyzdžiu įkvėpusiai ištisą jaunųjų sportininkų kartą, policijos komisarui, savo gyvenimą skyrusiam kovai su korupciniais nusikaltimais, ir jaunam kariūnui, viskuo rizikavusiam dėl kitų žmonių gyvybių“, – vardino Prezidentas.

Aktorė Jūratė Onaitytė

Aktorius ir režisierius V. Masalskis

Aktorius L. Laucevičius su žmona Lili Stepankaite

Žymiems ir Lietuvai nusipelniusiems asmenims Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga liepos 6-ąją prezidentas apdovanojimus skiria kasmet.

Parengta pagal 15 min. ir BNS informaciją

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content