Nacionalinis Kauno dramos teatras

Gruodį – dvi premjeros vaikams

Gruodžio mėnesį žiūrovų laukia net dvi premjeros vaikams. Režisierė Eglė Kižaitė Mažojoje salėje ruošia spektaklį pagal Dovilės Zavedskaitės knygą „Paštininkas ir serbentai“ ( gruodžio 11, 12 ir 16), kuriame pasakos apie tai, kad net ir užgriuvus sunkumams, gyvenimas nėra beviltiškas. Kartais namuose prakiūra vamzdis, ir vanduo užlieja vonios grindis. Kartais tėčio gera nuotaika kažkur dingsta. Pasaulis nėra tobulas, tačiau jeigu nesėdi sudėjęs rankas, galima kažką pakeisti. Galima rašyti laiškus. Laiškai sujungia žmones. O žmonės kartu gali nuveikti daug gražių dalykų. Spektaklis mažiesiems ragina kalbėtis, bendrauti, vienytis, draugauti, ir pasaulis taps geresne vieta gyventi.

Režisierė ir inscenizacijos autorė Eglė Kižaitė, scenografė ir kostiumų dailininkė Laura Luišaitytė, kompozitorius Pijus Narijauskas. Vaidina: Tomas Erbrėderis, Kamilė Lebedytė, Mantas Bendžius. Spektaklis skiriamas 6-10 metų žiūrovams.

Bilietai

D. Stankevičiaus nuotraukos

Kita staigmena vaikams – režisieriaus Augusto Gornatkevičiaus premjera „Emilių Emilis“ (gruodžio 18, 19, 21 d.) , įkvėpta pašėlusių Emilio iš Lionebergos nuotykių. Tačiau išdaigininkai gyvena ne tik Astridos Lindgren knygoje. Jų pilnos mokyklos, kiemai ir gatvės, jie laksto riedučiais ir krečia pokštus, kol vieną dieną tampa miesto merais, ministrais ar prezidentais. Spektaklyje smagiai derės aktorių vaikystės prisiminimai, klasikos nuotrupos ir tikras parkūras. Spektaklis 8-12 metų vaikams

Režisierius Augustas Gornatkevičius, judesio koordinatorė Gintarė Šmigelskytė, scenografė ir kostiumų dailininkė Simona Davlidovičiūtė, kompozitorius Mantvydas Leonas Pranulis, dramaturgė Daiva Čepauskaitė. Vaidina: Greta Šepliakovaitė, Marius Karolis Gotbergas, Povilas Jatkevičius, Dovydas Pabarčius, Andrius Alešiūnas.

Bilietai

Abi premjeros yra edukacinio festivalio „Nerk į teatrą“ dalis.

NKDT informacija

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content