Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Festivalyje COM.MEDIA – spektaklis „Vasarvidis“ online

Lapkričio 10 dieną 18 val. kviečiame į online susitikimą – Alytaus miesto teatro festivalyje COM.MEDIA dalyvauja spektaklis „Vasarvidis“ (rež. Eglė Kižaitė) pagal W. Shakespeare‘o pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“. Festivalio programa persikėlė į virtualią erdvę.

Meilės kerams paklūsta visi – ryžtingi jaunuoliai ir drovios merginos, karaliai ir kunigaikščiai, fėjos ir net dievai. Ji užklumpa netikėtai ir išeina neįspėjusi. Ji apdovanoja ypatingomis galiomis ir paverčia bejėgiais. Ji nepavaldi logikos dėsniams ir nepaklūstanti protui. Ji džiugina ir žeidžia. Turtina ir sekina. Ji yra dovana, netgi tada, kai myli asilą. „Vasarvidžio nakties sapnas“ – nuostabioji V. Šekspyro komedija, džiaugsmingai, nuotaikingai ir jaunatviškai pasakojanti apie stebuklingą meilės gėlę – tereikia jos sultimis miegančiajam suvilgyti akis, ir prasideda magiškas nubudimas.

Vaidina: Eglė Grigaliūnaitė, Martyna Gedvilaitė, Goda Petkutė, Andrius Gaučas/Rokas Lažaunykas, Gytis Laskovas, Gintautas Bejeris, Pijus Narijauskas

Trukmė: 1 val. 30 min.  Renginys nemokamas

Po spektaklio vyks diskusija su kūrybine grupe.

Prisijungti galite nuo 17:30 val. Nuoroda

Gero žiūrėjimo!

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content