Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

Dar viena premjera! VASARVIDIS pagal W. Shakespeare’o pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“

Vasario mėnesį žiūrovus kviečiame į dar vieną premjerą – „Vasarvidis“ pagal Williamo Shakespeare’o pjesę „Vasarvidžio nakties sapnas“. Pirmieji rodymai vyks vasario 14, 18 ir 25 d. Rūtos salėje.  Spektaklio režisierė – Eglė Kižaitė.  Scenovaizdį ir kostiumus kuria dailininkė Justė Kondratė.

Viena populiariausia garsiojo dramaturgo W. Shapkespeare’o pjesė neatsitiktinai rampos šviesą išvys šv. Valentino dieną  – meilės kerams paklūsta visi – ryžtingi jaunuoliai ir drovios merginos, karaliai ir kunigaikščiai, fėjos ir net dievai. Ji užklumpa netikėtai ir išeina neįspėjusi. Ji apdovanoja ypatingomis galiomis ir paverčia bejėgiais. Ji nepavaldi logikos dėsniams ir nepaklūstanti protui. Ji džiugina ir žeidžia. Turtina ir sekina. Ji yra dovana, netgi tada, kai myli asilą. „Vasarvidis“ –  komedija, džiaugsmingai, nuotaikingai ir jaunatviškai pasakojanti apie stebuklingą meilės gėlę – tereikia jos sultimis miegančiajam suvilgyti akis, ir prasideda magiškas nubudimas.

Vaidina Eglė Grigaliūnaitė, Neringa Nekrašiūtė, Goda Petkutė, Andrius Gaučas, Gytis Laskovas, Gytis Laskovas  ir Pijus Narijauskas.

Premjera – vasario 14, 18, 25 d.

Bilietai jau prekyboje 

Pjesės skaitymo akimirka 

Jolantos Jadkauskienės nuotr.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content