Nacionalinis Kauno dramos teatras

Šią savaitę rodome

Šią savaitę rodome

Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis Varėnoje

Rugsėjo 30 d. Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklis „Astrida“ ( scenarijaus autorė ir rež. Inesa Paliulytė, ) pagal A. Lingren kūrybą su teatro mokyklėlės „Mano teatras” auklėtiniais pradėjo jau ketvirtąjį Dalios Tamulevičiūtės vardo profesionalių teatrų festivalį. Pasirodymas – neatsitiktinis. Praėjusių metų D. Tamulevičiūtės vardo Kultūros ministerijos įsteigta premija atiteko būtent Nacionalinio Kauno dramos teatro spektakliui „Liūdnas Dievas“.

Festivalio laureatės pedagogės ir aktorės Inesos Paliulytės teigimu, džiugu, kad tokiame nedideliame miestelyje vyksta graži teatro šventė: „Pilnos žiūrovų salės įrodo, kad žmonėms reikia teatro.“ Režisierė taip pat pasidžiaugė, kad mažieji aktoriai nepasimetė kitoje erdvėje, buvo labai susikaupę.

Iškilmingo atidarymo metu taip pat buvo pagerbtas režisierės ir pedagogės Dalios Tamulevičiūtės atminimas: uždegtos žvakelės ir padėtos gėlių puokštės ant kūrėjos kapo Senosiose Varėnos kapinėse.

Šiemet į varėniškių ir festivalio komisijos širdis belsis nuotaikinga NKDT komedija J. Patrick „Mūsų brangioji Pamela“ su aktore Gražina Balandyte (rež. A. Latėnas).astrida_varena_2013_2

Festivalio akimirka. Varėnos kultūros centro nuotrauka

astrida_varena_2013_3

Aktorė I. Paliulytė su pirmąja D. Tamulevičiūtės mokytoja

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content