Nacionalinis Kauno dramos teatras

Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset

  • Teatrinis nuotykis jaunimui nuo 13 m.

Parketinė salė

Bilietų grąžinimas

Bilietai grąžinami tik neįvykus spektakliui arba jį perkėlus į kitą datą per 14 darbo dienų.

Jeigu bilietus į mūsų teatro spektaklius įsigijote Teatro kasoje, juos grąžinti galima joje adresu Laisvės al. 71, I-VII 10:30-19:00 val. Pietų pertrauka 15:30-16:00.

Jeigu bilietus įsigijote internetu, www.tiketa.lt, tuomet grąžinimas vyksta taip pat internetu.

Kaip atlikti e. bilietų gražinimą portale www.tiketa.lt ?

Jei bilietus pirkote www.tiketa.lt, tuomet vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis:

Prisijunkite prie TIKETA e. sistemos adresu www.tiketa.lt (įveskite el. pašto adresą arba telefono numerį bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu).

TIKETA sistema parodo prisijungusiojo vartotojo vardą ir pavardę (kuriuos nurodėte registracijos metu), paspauskite ir pasirinkite meniu kategoriją „Bilietai/pirkimo istorija“.

Pasirinkite atšauktą/nukeltą renginį ir paspauskite mygtuką „Informacija“.

TIKETA sistema Jus perkelia į bilietų detalizaciją, grąžinimą atliksite paspaudę mygtuką „Grąžinti visus“.

Suveskite vartotojo duomenis, kam bus grąžinami pinigai, patvirtinkite grąžinimą mygtuku „Grąžinti pinigus“. Pinigai bus pervesti per vieną darbo dieną į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.

Jeigu kyla nesklandumų gražinant bilietus savo paskyroje, rašykite mums el. paštu info@tiketa.lt, nurodydami savo bilietų numerį (-ius), vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį. Pinigus už bilietus gražinsime į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo duomenų pateikimo.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu info@tiketa.lt arba telefonu +370 5 219 56 34 (darbo dienomis I – IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.).

Jei bilietus įsigijote kitoje TIKETA kasoje, bilietų grąžinimas atliekamas būtent toje kasoje.

Pažymėtina, kad už bilietus iškeistus, panaudojus dovanų kuponą, pinigai nėra grąžinami. Šiuo atveju teatro kasoje pakeisime jūsų turimus bilietus į kito NKDT repertuarinio spektaklio bilietus.

Kilus klausimų dėl spektaklių perkėlimo ir bilietų grąžinimo, kreiptis tel.: +370 37 224 064

……………………………………………………………………………………

Perkeliami arba atšaukiami šie NKDT spektakliai:

Gerbiami žiūrovai,

2022 m. gegužės 27 d. 18 val. spektaklis H. Ibsen PERAS GIUNTAS yra perkeliamas į 2022 m. birželio 16 d. 18 val. Bilietai galios. Taip pat bilietų grąžinimas vyks iki 2022 m. birželio 10 d. įsigijimo vietose.

2022 m. birželio 19 d. 18 val. spektaklis GETAS dėl aktoriaus traumos yra keičiamas į spektaklį PANIKA. Spektaklis vyks Rūtos salėje, bilietai galios. Bilietų grąžinimas vyks iki 2022 m. birželio 23 d. tose vietose, kuriose jie buvo įsigyti.

Dėl karantino metu perkeltų spektaklių kuponų grąžinimo

Pasibaigus pirmojo ir antrojo karantino metu perkeltų spektaklių bilietų, kurie buvo paversti į kuponus, galiojimui, per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos galite kreiptis adresu kasa@dramosteatras.lt dėl pinigų grąžinimo. Prie laiško būtina prisegti bilietų (kurie yra jūsų kuponai) kopijas bei užpildytą ir pasirašytą prašymo formą ( spausti nuorodą). Taip pat prašome suskubti pasikeisti kuponus į bilietus, nes jų galiojimo laikas – 1 metai.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Teatras onl1ne

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content