Nacionalinis Kauno dramos teatras

Emilių Emilis

  • Spektaklis 8-12 metų vaikams

Ilgoji salė

Paštininkas ir serbentai

  • Spektaklis 6-10 m. vaikams

Mažoji scena

Paroda

Pabaltijo šalių dramaturgija Kaune

Kartu su krentančiais medžių  lapais į Kauno Nacionalinį dramos teatrą  spalio 24-27 d. atkeliauja jau šeštasis „Baltijos šalių dramaturgijos festivalis Kaunas 2013“. Tai unikalus festivalis, kuriame dalyvauja geriausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos teatrai, kiekvieną kartą rotacijos būdu festivalio vietai parenkant vis kitą šalį bei miestą.

Ne paslaptis, kad didžiąją Lietuvos ir užsienio teatrų repertuarų dalį užima užsienio autorių pjesių pastatymai ir inscenizacijos, o nacionalinė dramaturgija tarsi lieka nuošalyje. Baltijos šalių dramaturgijos festivalis kviečia pasimėgauti naujausiais laurus pelniusių Lietuvos, Estijos ir Latvijos kūrėjų darbais.

Festivalį pradės geriausia lietuvių literatūros kūrinio scenine interpretacija pripažintas NKDT spektaklis Balta drobulė“ pagal Antano Škėmos romaną ( rež. J. Jurašas, inscenizacijos autorė A. M. Sluckaitė). Taip pat bus galima išvysti ne prasčiau įvertintų autorių dramaturgijos pastatymus: J. Paškevičiaus „Ribos“ ( Menų spaustuvė, Lietuva), J. Balodis Nacionalinis plėtros planas  („National development plan“, Dirty Deal Teatro, Latvija), P. Piik‚ Nutrūkusi grandis(„End of the chain“, Talino miesto teatras, Estija)A. Lapinš „Klajūno malda“ pagal žinomo latvių rašytojo Gunars Janovskis novelę „Balsai už tamsos“ („Wanderer’s prayer“, Valmiera teatras, Latvija), Ē. Vilsons,  I. SluckaPrarasto laiko citatos“ („Lost time Quote“, Latvijos Nacionalinis dramos teatras, Latvija), U. Uusberg Karjera“  („Career“, Vanemuine Teatras, Estija), kuriems svarbūs ne tik egzistenciniai gyvenimo klausimai, bet ir socialiai bei politiškai aktyvus teatras.

Festivalio metu vyks diskusijos apie nacionalinę dramaturgiją kartu su režisieriais, teatrologais bei trijų Baltijos šalių delegacijų nariais.

Spektakliai vaidinami originalo kalba su vertimu į anglų kalbą.

Spektaklių video

Latvijos Nacionalinis teatras „Prarasto laiko citatos“. Rež.  Ēriks Vilsons ir  Ināra Slucka

Talino miesto teatras P. Piik  „Nutrūkusi grandis“  Rež.   Priit Võigemast

Bilietus galite įsigyti Teatro bei Tiketos kasose, taip pat www.tiketa.lt

RUGSĖJO mėnesį Teatro kasa veikia 10.30–14.00 val. ir nuo 15.30 – 19.00 val., sekmadienį 11.00–16.00 val.,
pirmadienis–nedarbo diena.
SPALIO mėnesį Teatro kasa dirbs kasdien nuo 10.30 –19.00 val.

 

 

 

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content