Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

„Babelio bokšto“ edukacinis paketas

Nacionalinis Kauno dramos teatras nuolatos tobulėja ir stengiasi pedagogams, itin svarbiems teatrui žmonėms, pasiūlyti kuo įvairesnių priemonių, kurias jie galėtų lengvai pritaikyti savo profesinėje veikloje. Skubame pranešti, kad jau galima parsisiųsti ir išbandyti nemokamai spektaklio „Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“ edukacinį paketą pedagogams, kurio panaudojimas – dvejopas:

  • Gilesnė interaktyvaus spektaklio „Babelio bokštas. Planet Earth/Game
    Over/Reset” analizė;
  • Praktinių užduočių integravimas į savo dėstomą dalyką.

Abiem atvejais galite panaudoti edukaciniame pakete pateiktą medžiagą apie spektaklį, jo scenografiją, kostiumus, spektaklio komunikacijoje naudotus metodus ir pan. Pasirinkite visą edukacinį paketą ar tik dalį jo. Taip pat ir su užduotimis – atlikite jums labiausiai artimas, arba įgyvendinkite visas. Rekomenduojama gilesnę spektaklio analizę, pasitelkiant šią mokomąją medžiagą, atlikti, kai emocijos ir paliktas spektaklio įspūdis bus sumažėjęs.

Edukacinį paketą sudaro teorinė medžiaga apie interaktyvųjį teatrą, jo rūšis. Taip pat apžvelgiamas spektaklis ir jo dalys: netradicinė scenografija, išskirtiniai kostiumai, pjesė, supažindinama su „Babelio bokšto“ pasauliu bei dalinamasi kitais įdomiais faktais. Tai padės labiau įsigilinti į spektaklį, jo pagrindinę idėją bei skatins mokinių kūrybiškumą ir kritinį mąstymą.

Parengtos trys užduočių rūšys:

  • Interkatyviojo teatro principais parengtos užduotys, skirtos gilesnei spektaklio analizei ir refleksijai. Užduotis parengė „Kava Kulturalis Muheley“, interaktyvaus teatro profesionalai iš Vengrijos;
  • Užduotys, skirtos kiekvienai ugdymo įstaigoje dėstomai pamokai; nuo lietuvių kalbos iki dailės. Visų disciplinų mokytojai ras užduotis atitinkančias jų dėstomą dalyką ir galės tai integruoti į pamokos veiklą. Užduotis parengė Nacionalinis Kauno dramos teatras bei moksleivė Karina Kandrotaitė.
  • Interaktyvaus teatro užduotys, siekiant paįvairinti ugdomąją veiklą ( žaidimai). Užduotis parengė „Kava Kulturalis Muheley“, interaktyvaus teatro profesionalai iš Vengrijos;

Paketas nemokamas, pasiekiamas oficialioje projekto svetainėje www.babel.lt. 

BABELIO BOKŠTO edukacinis paketas

Projektas finansuojamas iš Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo kultūros programos 2014–2021 m. lėšų. Projekto pavadinimas: Interaktyvaus spektaklio „Babelio bokštas“ sukūrimas, projekto kodas: LT04-1-KM-K01-039.

Siekiant didinti kultūros svarbą ir prieinamumą regionuose, spektaklis „Babelio bokštas“, bus rodomas Alytuje (4 spektakliai), Pagėgiuose (2 spektakliai) ir Naujojoje Akmenėje (2 spektakliai).

NKDT informacija

Donato Stankevičiaus nuotraukos

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content