Nacionalinis Kauno dramos teatras

„Babelio bokštas“ išsipildė! Tarptautinio teatro tinklo “Participate in Your Life” projektas jau džiugina jo kūrėjus ir žiūrovus

„Babelio bokštas“ išsipildė! Keturių šalių– Lietuvos, Islandijos, Vengrijos, Norvegijos – teatro tinklo “Participate in Your Life” projektas jau džiugina jo kūrėjus ir žiūrovus.

Rugpjūčio 18 d. NKDT vykusiame padėkos projekto partneriams ir dalyviams vakare dalyvavo tarptautinė spektaklio kūrybinė komanda, teatro vadovybė ir vakaro organizatoriaus – Norvegijos ambasados Lietuvoje atstovai – laikinasis reikalų patikėtinis Eirik Bergene ir stažuotojas Fabian Johansen. Svečias Eirik Bergene pasidžiaugė matytu spektakliu, kuris jam paliko puikų įspūdį, kūrėjų išmone ir projektu.

Generalinis direktorius Egidijus Stancikas dėkodamas už įstabų ir edukuojantį reginį paaugliams priminė 2018 prasidėjusią  partnerių kelionę į premjerą: susitikimus Lietuvoje, Vengrijoje, Islandijoje ir tarptautinę 2021 m. konferenciją Bergene. Spektaklio režisierė Hilde Brinchmann pasidžiaugė, kad šis projektas jai ir kitiems įrodė, kad teatras yra viena didelė gentis, kuri pajėgi spręsti sudėtingus klausimus ir su kuria drąsu leistis į kūrybinę kelionę.

Spektaklio partneriai: K:13 (Norvegija), Nacionalinis Kauno dramos teatras (Lietuva), Bird&Bat (Islandija), Káva Kulturális Műhely (Vengrija).

Scenografė Gerda Landfald (Norvegija), kostiumų dizainerė bei grimo meistrė Helena Andersson (Švedija), kompozitorius Deividas Gnedinas, šviesų dailininkas Vladimiras Šerstabojevas.

Spektaklis yra „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis ir pristatomas tarptautinio šiuolaikinio scenos menų festivalio „ConTempo“ programoje.

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ir „Erasmus+Europos Sąjungos programa“ lėšomis.

„Babelio bokštas. Planet Earth/Game Over/Reset“. Join the Game! Premjeros datos – 08 19, 20, 23 d. (Čekiškė), 26 d.

Spektaklio ir tarptautinio tinklo komanda

Iš dešinės į kairę: Generalinis direktorius Egidijus Stancikas, Norvegijos ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis Eirik Bergene, prodiuserė Hjordis ( Norvegija), pavaduotoja rinkodarai Agnė Burovienė, ambasados stažuotojas Fabian Johansen

 

Generalinis direktorius Egidijus Stancikas 

Režisierė Hilde Brinchmann (Norvegija)

K:13 (Norvegijos) atstovai su Norvegijos ambasados Lietuvoje laikinuoju reikalų patikėtiniu Eirik Bergene ir stažuotoju Fabian Johansen

„Bird&Bat“  atstovė Tinna Grétarsdóttir (Islandija)

Káva teatro įkūrėjas Takàcs Gàborral (Vengrija)

Rido Beržausko nuotraukos

Tarptautinis projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ kvietimo „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas“, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ir „Erasmus+Europos Sąjungos programa“ lėšomis.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content