Nacionalinis Kauno dramos teatras

Paroda

Astridą pasitiksime ištiesdami pagalbos ranką

Jau gruodžio 2 d. Kauno dramos teatro Didžioji scena pasitiks pirmąjį po rekonstrukcijos spektaklį visai šeimai “Astrida”. Premjeros autorė, režisierė bei aktorė Inesa Paliulytė kvies panirti į laisve ir nuoširdumu spinduliuojantį švedų rašytojos Astridos Lindgren pasaulį.

Teatro scenoje žiūrovai išvys ne tik pačią Astridą, bet ir žymiausius jos personažus, taip pat susipažins su Astridos tėvais, seneliais ir draugais – juk visą rašytojos kūrybą įkvėpė iš tiesų patirti nuotykiai, vaikystėje žaisti pašėlę žaidimai!

Teatras, įkvėptas Astridos Lindgren ypatingos meilės vaikams, nusprendė inicijuoti ilgalaikę paramos akciją. Jos tikslas – paremti vaikų ir jaunimo globos namuose augančius vaikus. Spektaklio “Astrida” pertraukų metu bus pardavinėjami šių vaikų piešiniai, o visos gautos lėšos bus skirtos vaikų globos namams ar ugdymo centrams. Tikimasi, jog ši akcija tęsis drauge su spektaklio gyvavimu teatro repertuare.

Nacionalinis Kauno dramos teatras kviečia prisiminti mažuosius mūsų visuomenės narius, kuriems labiausiai reikia pagalbos, ir prisidėti prie šios gražios paramos akcijos gyvavimo dar ilgus metus.

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Tobulėjame kartu su

Skip to content