Nacionalinis Kauno dramos teatras

Aktorius Liubomiras Laucevičius nominuotas „Įsimintiniausio Kauno menininko” vardui

Kasmet Kauno menininkų namai renka labiausiai pasižymėjusį profesionalaus meno kūrėją – Įsimintiniausią Kauno menininką. Šiemet kūrybinės sąjungos Kauno menininkų namų Meno kolegijai pateikė šešis pretendentus vertus šio prestižinio titulo. Tarp šešių pretendentų ir Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriaus Liubomiro Laucevičiaus vardas.

Lietuvos teatro sąjungos Kauno skyrius mano, kad šį „Įsimintiniausio Kauno menininko 2015“ vardą reikėtų  suteikti ne kam kitam, o Lietuvos teatro scenos profesionalui ir vienam žymiausių vyresniosios aktorių kartos atstovui Liubomirui Laucevičiui. Būtent ši sąjunga ir pasiūlė aktorių, kaip puikų kandidatą profesionalaus menininko titului laimėti.

Liubomiras Laucevičius gerbiamas už savo ilgą kūrybinį kelią, per kurį suvaidino daug itin skirtingų ir psichologiškai sudėtingų vaidmenų. Aktorius pasižymi ryškia, tikslia ir įtaigia charakterine vaidyba, vidinių jausmų ir originalių vaidmenų perteikimo harmonija.

Pastaraisiais metais įkūnyti personažai spektakliuose ,,Miškinis“ (2015 m., rež. V. Silis) bei ,,Biografija: vaidinimas“ (2015 m., rež. G. Varnas) dar kartą atskleidžia aktoriaus profesionalumą, unikalumą, teatrines raiškos begalybę bei gebėjimą sėkmingai bendradarbiauti su užsienio kūrėjais.

Šiuo metu kūrėjas repetuoja Polonijaus vaidmenį Vido Bareikio režisuojamame „Hamlete“, kurį išvysime jau gruodžio 18 d.

Miskinis_spektaklis_20150916_0244

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content