Nacionalinis Kauno dramos teatras

Aktorius Henrikas Savickis švenčia jubiliejinį gimtadienį

Aktorius Henrikas Savickis 2020 m. spalio 30 dieną švenčia 50 metų jubiliejų. Aktorius nuo 1993 m. yra Nacionalinio Kauno dramos teatro trupės narys. Nuo 2009 m. dirba teatro mokytoju įvairiose Kauno mokyklose bei Juozo Gruodžio konservatorijoje, – yra kvalifikuotas teatro pedagogas. Aktyviai dalyvauja aktorių profsąjungos veikloje, ne vienerius metus priklauso teatro Meno tarybai. Per savo kūrybinį kelią H. Savickis sukūrė daugiau nei 40 vaidmenų teatro scenoje, filmavosi kine, dalyvavo literatūriniuose skaitymuose.

Henriką Savickį matome ne tik scenoje, tačiau jis yra aktyvus Lietuvos šaulių sąjungos narys, būrio vadas. Jo savanoriška veikla  COVID-19 karštojoje pagalbos linijoje yra įkvepiantis pavyzdys ne vienam teatro žmogui ir kauniečiui.

Aktorių ir Lietuvos šaulių sąjungos narį su gražia sukaktimi po spektaklio „Balta drobulė“ sveikino publika ir kolegos. Teatro generalinis direktorius Egidijus Stancikas įteikė  LR Kultūros ministro padėkos raštą, Kauno miesto savivaldybės apdovanojimą – pasidabruotą burmistro Jono Vileišio medalį ir Nacionalinio Kauno dramos teatro padėką. Taip pat Henrikui Savickiui už aktyvią veiklą šaulių sąjungoje medalį įteikė  Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas  Vytautas Žymančius.

Nuoširdžiai dėkojame už tarnystę teatrui, tėvynei ir tautai, už meilės, pareigos ir pilietiškumo pavyzdį, už tai, kad šalia Tavęs mums visiems saugiau, drąsiau ir prasmingiau gyventi.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Vaidmenyse:

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content