Nacionalinis Kauno dramos teatras

Aktorinių dirbtuvių vedėjai: Andrius, Aleksas ir Tomas

Andrius Gaučas. Aktorius šiais metais prisijungė prie mūsų teatro trupės. Charizmatiškas, labai plastiškas, puikiai šoka. Jo tango numerį galima pamatyti spektaklyje „Klaros santykiai“, bet tik tiems, kad 16 metų. Šiemet susipažino su vaikų publika, – vaidina ruonį Atką spektaklyje „Solė ir močiutės“. Andrius kremta magistro laipsnio mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tad etiudus, scenos pratimus bei kitus meistrystės įgūdžius tobulina ir scenoje, ir akademijoje. Andrius nusiteikęs visomis paslaptimis pasidalinti su „Nerk į teatrą‘“ dalyviais kovo 9 d. 12 val.

Rekomenduojama nuo 7 iki 11 m.

  Andrius

Aleksandras Kleinas. Viena teatro kritikė jį pavadino lietuviškuoju Alainu Delonu! O teatro reklamos savanorių kuratorė Rūta puikiai prisimena, kad spektaklyje „Akmenų pelenai“ per jo monologą verkė pusė salės dailiosios lyties žiūrovių. Aleksą ( taip visi teatre jį vadina, Red. ) galima pamatyti spektakliuose „Gentis“, „Plėšikai“, „Kiškis pabėgėlis“ „Vargšų opera“, kurioje jis įkūnija širdžių ėdiką Machitą! Kadangi aktorius dėsto VU Kūrybinės komunikacijos programos studentams scenos kalbą ir vaidybą, jo pedagoginė gyslele abejoti negalima. Aleksandro Kleino užsiėmimas jau kovo 10 d. 14 val. Rekomenduojama nuo 12 iki 15 m.

 Copy of Aleksas

Tomas Erbrėderis. Tomą veikiausiai matėte spektakliuose „Plėšikai“, „Hamletas“, „Anderseno gatvė“, „Mechaninė širdis“ – tokio stoto aktoriaus neįmanoma nepastebėti! Nesigiria, bet jau 16 metų vadovauja įvairiems jaunimo dramos kolektyvams. Kadangi pats buvo „kiemo vaikis“, tai puikiai žino, jog teatro disciplina puikiai suvaldo netgi pačius neramiausius. Šiuo metu veda teatro užsiėmimus Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų dirbtuvėms „2gnas“ ir vadovauja Kauno šv. Mato teatro studijai „Kubas“. Na, o teatrui belieka laukti, kada jis pribręs režisuoti aktualų spektaklį paaugliams profesionalioje scenoje.

Visi nuo 16 m. laukiami Tomo kūrybinėse dirbtuvėse kovo 8 d. 15 val.

Aktorius Tomas Erbrėderis plačiai užsimojęs

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content