Nacionalinis Kauno dramos teatras

Snieguolė

  • Performatyvus spektaklis

Didžioji scena

Kalėdų dovana mažiesiems ir jų tėveliams – spektaklis LABAS, LAPE!

Artėjant  Šv. Kalėdoms, kuomet pildosi svajonės ir vyksta stebuklai, Nacionalinis Kauno dramos teatras dalinasi šiluma ir dovanomis – teatras ir laimę nešanti oranžinė Lapė ateina į namus pas Jus! Nuo 2020 m. gruodžio 15 dienos iki 2021 m. sausio 6 d.  TIKETOS platformoje kviesime žiūrėti kalėdinį spektaklį vaikams „Labas, Lape!“ (rež. Eglė Kižaitė).

Šiemet, kuomet šventinis laikotarpis labai neįprastas, norisi palinkėti šilumos, jaukaus ir saugaus buvimo namuose, ir, žinoma, sveikatos ir laimės. Muzikinio spektaklio apie Lapės ir berniuko Povilo draugystę režisierė E. Kižaitė skatina dalintis šiluma ir laime su mylimais žmonėmis per atstumą, prisimenant tikrąją Kalėdų prasmę: „Kalėdos visada yra šventė, kai lyg aptariame visų metų įvykius, apmąstome, kas džiugaus, ar ne tik įvyko per visus metus. Taip ir Lapė su Povilu prisimena patį gražiausią savo metų įvykį, ir nori juo pasidalinti su visais vaikais. Nes džiugu, kai turi su kuo pasidalinti laime ir džiaugsmu. Ir nors šiais metais Kalėdos tikrai kitokios, ir neturime galimybės stipriai apkabinti savo draugų, bet visada galime jiems paskambinti, parašyti ir kartu pasidžiaugti, kad turime vienas kitą! Visa kūrybinė komanda susitelkė, kad perteiktų spektaklį taip, kad vaikai ir kitoje ekrano pusėje pajustų džiugią nuotaiką, išgyventų visą istoriją kartu, atkeliavusią iš Evelinos Daciūtės knygos „Laimė yra lapė“. Kalėdos – pats tinkamiausias laikas sužinoti apie dosnumo vandenynus ir atspėti: tai, kas gi ta laimė? “

Ši Kalėdinė pasaka pasieks ir vaikus, kuriems švenčių tenka laukti ligoninėje. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės administracija su teatro pagalba pasirūpino ligoniukų nuotaika. Oranžinė lapė per ekranus aplankys vaikų reabilitacijos skyriaus „Žibutė“, Kauno ligoninės vaikų ligų skyriaus, onkologijos korpuso, Endokrinologijos klinikos vaikų ligų skyriaus, Akių ligų klinikos vaikų skyriaus mažuosius. Gera džiaugtis Kalėdomis kartu!

Spektaklio nuoroda

Bilieto kaina -4 Eur.

Jei su Lape susipažinti nori didesnis būrys mažųjų, parašykite mums vadyba@dramosteatras.lt ir mes pateiksime Jums specialų pasiūlymą! 

Plačiau apie spektaklį

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content