Nacionalinis Kauno dramos teatras

Kauno pavasaris’72

  • Vienos dalies spektaklis įkvėptas Romo Kalantos protesto

Ilgoji salė

100 sekundžių su premjeros ELEKTRA kostiumų dailininke Branka Pavlič

Video rubrika „100 sekundžių“ – spalvinga ir gyva Nacionalinio Kauno dramos teatro šiandiena, kada nors virsianti istorija.  Skiriama teatro 100-ajam sezonui ir 100-mečiui.

Pažintis su spektaklio „Elektra“ kostiumų dailininke Branka Pavlič

Baigusi sociologiją, Branca Pavlič tęsė kostiumo dizaino studijas Liublianoje teatro, radijo, kino ir televizijos akademijoje. Bendradarbiavo su daugeliu žinomų Slovėnijos menininkų ir režisierių: Jaša Koceliu, Žiga Vircu, Nejcu Gazvoda, Rosana Hribar, Gregoru Lušteku, Igoriu Pizonu ir kitais.

2013 m. Branca Pavlič buvo apdovanota didžiausiame teatro festivalyje Slovėnijoje „Borstnik“ – „Preseren“ fondo dailininkų apdovanojimu už kolektyvinį spektaklį bendradarbiaujant su Liublianos meno akademijomis.

Yra dirbusi kostiumų dailininke beveik visuose Slovėnijos profesionaliuose teatruose (Slovėnijos nacionaliniame dramos teatre, Liublianos miesto teatre, Slovėnijos nacionaliniame teatre „Nova Gorica“, Liublianos lėlių teatre, Ptujaus miesto teatre, „Cankar“ salėje, „Glej“ teatre ir kituose. Yra kūrusi kostiumus baleto spektakliams „Heartmeat“ ir Mozarto operai „Užburtoji fleita“ Slovėnijos nacionalinėje operoje Liublianoje. Taip pat dirbo užsienyje: „Teatro stabile di Trieste“, „Weöres Sándor“ Vengrijoje. Šiuo metu kuria Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Vaizdo operatorius ir montažo režisierius – Ridas Beržauskas

Tekstas – Jolanta Garnytė-Jadkauskienė ir Daiva Čepauskaitė

Titrai (vertimas iš anglų kalbos)  – Simona Žukauskaitė

NKDT informacija

 

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content