Nacionalinis Kauno dramos teatras

Juditos triumfas

  • Dviejų dalių barokinė opera

Didžioji scena

100 sekundžių su premjeros ELEKTRA kompozitoriumi MIHA PETRICIUMI

Video rubrika „100 sekundžių“ – spalvinga ir gyva Nacionalinio Kauno dramos teatro šiandiena, kada nors virsianti istorija.

Šimte sekundžių gali sutilpti – ir gyvenimiška išmintis, ir humoras, ir filosofija, ir menas, ir kasdienybė. Po šimtą sekundžių su aktoriais, režisieriais, dailininkais, kompozitoriais, kostiumų kūrėjais ir kitais Teatro pasaulio žmonėmis. Gyvas pokalbis, tikra akimirka.

Pažintis su spektaklio „Elektra“ kompozitoriumi Miha Petriciumi

Miha Petricius yra gitaristas, kompozitorius ir muzikos mokytojas iš Liublianos. Yra sukūręs muziką daugiau nei keturiasdešimčiai filmų ir teatro spektaklių. 2017 metais apdovanotas tarptautiniame festivalyje FIMUCINEMA už geriausią 2017 metų dokumentinio filmo garso takelį.

Miha yra džiazo grupės „Moonlight Sky“ lyderis, su ja įrašęs keturis albumus. Grupės muzika grojo radijo stotyse Amerikoje, Kanadoje, Brazilijoje ir Europoje. „Moonlight Sky“ buvo išrinkta geriausia progresyvia grupe Brazilijoje. Miha Petricius taip pat groja klasikinę muziką gitarų duete su Raviu Shrestha, koncertuoja etno grupėje su Makedonijos dainininke Marta Kosturska ir bendradarbiauja su garsiuoju Željko Zuberiu, kuris yra Robbso Fordo, Whitney Huston ir Jay Z bosistas. Jis taip pat yra afrikiečių superžvaigždės Wiyaala grupės, su kuria gastroliuoja po visą Europą, lyderis. Per savo karjerą Miha Petricius dalyvavo daugybėje koncertų, festivalių, renginių Slovėnijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Kroatijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Italijoje.

Vaizdo operatorius ir montažo režisierius – Ridas Beržauskas

Tekstas – Jolanta Garnytė-Jadkauskienė ir Daiva Čepauskaitė

Titrai (vertimas iš anglų kalbos)  – Simona Žukauskaitė

D. Stankevičiaus nuotrauka

Grįžti atgal

Teatro Steigėjas

Teatro Rėmėjai

Teatro Partneriai

informaciniai rėmėjai

Kuriame kartu su

Skip to content