Naujienos 2024 birželio 3 d.

Įspūdžiai iš tarptautinio festivalio „Kontakt”

Savaitė Torunėje teatro žmonėms prabėgo kaip neišdildoma akimirka, kurią vainikavo birželio 1 ir 2 dienomis tarptautinio festivalio „Kontakt“ publikai“ rodytas režisieriaus R. Wilsono kūrinys „Dorianas“.  Atsakomybė, jaudulys, nuotykiai, pažintys, bendravimas, susitikimai  – didžiulė emocijų puokštė, kurią papildė 900 vietų kongresų centro ,,Jordanki“ salėje netylančios publikos ovacijos, skirtos spektaklio kūrėjams. Šis spektaklis unikalus tuo, kad visi, prisidedantys prie scenos vyksmo, yra šio preciziško, tikslaus scenos s kūrinio-paveikslo dalis.

Visus aplankė susitikimo su maestro Robertu Wilsonu džiaugsmas ir atsakomybė, kuris savo skvarbiu žvilgsniu stebėjo spektaklius. Vyko susitikimas su žiniasklaida, didelio susidomėjimo sulaukė R. Wilsono ir aktorių Manto Zemlecko bei D. Svobono susitikimas su festivalio publika.  Spektaklį iš  visos širdies naujoje scenoje įkurdino 38 NKDT žmonių grupė ir režisieriaus Roberto Wilsono bendrakūrėjai: scenografijos bendraautorė Stephanie Engeln, režisūros bendraautorė Ann-Christin Rommen, šviesų dizaino bendraautorius Marcello Lumaca. Ši išvyka paliudijo, kad viskas įmanoma, o meno kalba – pati unikaliausia.

NKDT atstovų nuotraukų albumas   

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.