Naujienos 2020 liepos 7 d.

Iškilūs teatro aktoriai pagerbti Valstybiniais apdovanojimais

Liepos 6-ąją LR Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė Valstybės apdovanojimus nusipelniusiems Lietuvai asmenims. Valstybiniais apdovanojimais pagerbti su koronavirusu kovojusieji medikai, sportininkai, menininkai ir kitų sričių atstovai. Tarp apdovanotojų – žymūs mūsų teatro aktoriai – Jūratė Onaitytė, neseniai 70-mečio jubiliejų atšventęs Liubomiras Laucevičius bei ilgametis Kauno dramos teatro aktorius Valentinas Masalskis.

Pasak G.Nausėdos, Lietuvos vardą labiausiai garsina tie, kurie savo talentus nukreipia tinkama kryptimi, kurie kuria ir skleidžia kultūrą, kurie nebijo būti kitokie, kartais net rizikuoti savo gyvybe. „Nėra ir negali būti baigtinio nuopelnų Lietuvai sąrašo, nes kiekvienas atvejis yra – ir privalo būti – unikalus. Taip pat ir šiandien mes čia matome daugybę įvairiausių veiklos rūšių atstovų, kurių nuopelnai – aiškūs, neginčijami, išskirtiniai“, – sakė G.Nausėda. „Įvertinę jų darbus, dėkojame aukščiausio lygio pasaulio scenos žvaigždėms, žymiems Lietuvos ir užsienio valstybių mokslininkams, jaunimo švietėjams, istorijos tyrėjams ir puoselėtojams, meno kūrėjams, kultūros veikėjams. Dėkojame išskirtinį proveržį pasiekusiems verslininkams, veikliems visuomenės veikėjams, svarbių pilietinių ir socialinių iniciatyvų autoriams, tvirtų ryšių tarp draugiškų tautų mezgėjams, kūrėjams. Dėkojame daugkartinei sporto čempionei, savo pavyzdžiu įkvėpusiai ištisą jaunųjų sportininkų kartą, policijos komisarui, savo gyvenimą skyrusiam kovai su korupciniais nusikaltimais, ir jaunam kariūnui, viskuo rizikavusiam dėl kitų žmonių gyvybių“, – vardino Prezidentas.

Jurate Onaitytė, Gitanas Nauseda
Aktorė Jūratė Onaitytė

G. Nauseda, V. Masalskis
Aktorius ir režisierius V. Masalskis
Aktoriai
Aktorius L. Laucevičius su žmona Lili Stepankaite

Žymiems ir Lietuvai nusipelniusiems asmenims Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga liepos 6-ąją prezidentas apdovanojimus skiria kasmet.

Parengta pagal 15 min. ir BNS informaciją

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.