Naujienos 2019 rugsėjo 23 d.

Geroji teatro spektaklių su surtitrais patirtis pristatyta tarptautinėje konferencijoje

Rugsėjo 23 dieną LR Seimo konferencijų salėje vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Europos šalių pavyzdžiai, užtikrinantys kurčiųjų socialinę gerovę“ buvo pristatytas pranešimas „Filmų, spektaklių ir kino festivalių prieinamumo galimybės kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų auditorijai: dabartis ir ateities vizijos“.

Jį skaitė  Vilniaus universiteto Kauno fakulteto docentė Jurgita Kerevičienė, dėstytoja Jurgita Astrauskienė ir Nacionalinio Kauno dramos teatro surtitruotoja Simona Žukauskaitė. Pranešėjos pasidalino patirtimi apie subtitravimą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems (SKN) ir surtitravimą kurtiesiems ir neprigirdintiesiems (SrKN). Pristatyti atlikti darbai (pritaikyti filmai, spektakliai) ir ateities planai.

Artimiausiu metu kurtiesiems ir neprigirdintiesiems pritaikytas spektaklis „Gentis“ rodomas rugsėjo 28 d. 18:00 val. Didžiojoje scenoje.

Dar vienas surtitruotas spektaklis žiūrovus pasieks spalio 11 d. –  tai bus pirmą kartą Didžiojoje scenoje rodoma komedija „Žemės ar moters“, skirta Juozo-Tumo Vaižganto 150-ųjų metinių paminėjimui.

Teatro iniciatyvą nuo šiol aktyviu viešinimu rems ir Lietuvos kurčiųjų draugija.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija

Konferencijos pranešėjai ir organizatoriai

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.