Naujienos 2024 balandžio 17 d.

Geriausias 40-ojo Lietuvos profesionalių teatrų festivalio spektaklis – „Kai mes būsim jauni“

Balandžio 16 d. Rokiškio kultūros centre įvyko 40-ojo Lietuvos profesionalių teatrų festivalio uždarymo vakaras. Dosnų teatriniais įvykiais laiką vainikavo apdovanojimų ceremonija. Iškilmingo vakaro metu nugalėtojams įteikti prizai ir piniginės premijos.

Šiais metais net 20 spektaklių iš skirtingų Lietuvos teatrų varžėsi dėl festivalio apdovanojimų, žiūrovų ir festivalio komisijos pripažinimo.

Geriausiu spektakliu komisija išrinko Nacionalinio Kauno dramos teatro spektaklį pagal Daivos Čepauskaitės pjesę „Kai mes būsim jauni“. Spektaklio režisierius Aleksandr Špilevoj.

„Labai malonu gauti geriausio spektaklio apdovanojimą festivalyje, kuriame buvo parodyta tiek daug stiprių spektaklių iš visos Lietuvos. Šiemet „Fortūnos“ apdovanojimą Kaune už spektaklį „Kai mes būsim jauni“ pelnė visa mūsų kūrybinė komanda, vėliau „Auksiniu scenos kryžiumi“ buvo apdovanotos spektaklio aktorės. Ir štai apdovanojimą gavo pats spektaklis. Džiugu, kai yra apdovanojamas būtent kūrinys, nes juk dėl jo atsiradimo dirbame taip nuoširdžiai ir taip uoliai. Ypatingus linkėjimus siunčiu mūsų spektaklio šviesų dailininkui Vladimirui Šerstabojevui, nuo pat pirmos repeticijos patikėjusiam šio kūrinio sėkme! Ir dėkoju visiems teatro geną puoselėjantiems rokiškėnams!“, –  sakė režisierius.

Taip pat festivalyje apdovanoti:

Aktorė Diana Kamarauskaitė už Džesės vaidmenį Keistuolių teatro spektaklyje „Labanakt, mama“.

Režisierius, dramaturgas Justas Tertelis tapo geriausiu vyro vaidmens atlikėju  už vidutinio aktoriaus vaidmenį teatro Atviras ratas savo sukurtame spektaklyje „PRAeis“.

Už vaidmenį Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklyje „Skraidantis Travolta“ įvertintas aktorius Severinas Norgaila. Jis pelnė geriausio nepagrindinio aktoriaus apdovanojimą.

Ypatingas dėmesys festivalyje skiriamas vaikams. Pagrindinis prizas už geriausią spektaklį vaikams atiteko Klaipėdos lėlių teatro spektakliui „Tunelis“. Jaunųjų žiūrovų prizas atiteko šokio teatrui „Dansema“ už spektaklį „Neregėtas pasaulis“.

Žiūrovų prizas atiteko Kauno valstybinio muzikinio teatro miuziklui „Aida“ ( režisierius Vytenis Pauliukaitis).

Rokiškio KC informacija

Sigito Daščioro nuotr.

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir inetrnetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.